Γενικά Γιατί πεθαίνουν τα παπαγαλάκια;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης gogo_c
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αν ειναι πολυ νεαρο θα εχει καταμαυρα ματια και οι ριγες στο κεφαλι του θα αρχιζουν απο το προσωπο. Αν ειναι ενηλικο, ε τοτε ειναι ενα θεμα που κι εγω παλευω να διελευκανω :Ρ
 
Αν ειναι πολυ νεαρο θα εχει καταμαυρα ματια και οι ριγες στο κεφαλι του θα αρχιζουν απο το προσωπο. Αν ειναι ενηλικο, ε τοτε ειναι ενα θεμα που κι εγω παλευω να διελευκανω :Ρ

Αν ειναι ενηλικο θα εχει σχηματιστει ασπρη ιριδα στο ματι κ δεν θα υπαρχουν ριγες στο κεφαλι του
Υ. Γ. Οσον αφορα την ιριδα δεν ειναι απολυτο, μπορει να μεινει κ μαυρο το ματι με πολυ αχνο ασπρο
φιλικα:)
Ανατολη
 
αυτο ισχυει σε ολα τα τα πτηνα ή μονο στα μπαντζι🙄😕

εμενα οι γνωσεις μου περιοριζονται στα Budgies κ αυτα τα εχω διαβασει στο διαδικτυο δεν ξερω για αλλα πουλια να σου πω sorry☹
 
δεν πειραζει ομως εμαθα κατι παραπανω γιατι ειμαι και παραξενος και σε κανενα μηνα μπορει να με δεις να εχω κανενα μπαντζι
 
Κατερινα μου αρεσουν πολυ ολα τα πτηνα και θελω να μαθαινω και ας μην εχω γιατι στο παρελθον ηθελα μπαντζι σε 2-3 χρονια μπορει και να το παρω αμα το θελω τοσο. Αλλα εχω ξεκαθαρισει πιγκουινακια θα παρω ετσι και αλλιως
 
Back
Top