Video Δασκαλεμένα πουλιά (κυρίως καρδερίνες και υβρίδια)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης vag21
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
καλος ο μαγκας και ομορφος, ειναι λιγο τραχια η φωνη του, φαινεται παντως οτι προκειται για δασκαλεμενο πουλι.

η χροια του, οχι οι φωνες του, ειναι καναρινισιες ή καλυτερα ετσι μου κανουν εμενα.

ας πει και κανενας ποιο ειδικος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: adreas
ας βαλουμε αλλο ενα απο τα μουλακια μου.
εχει αρκετες φωνες ακομα, αλλα αμα φαει κολλημα, παταει πανω σε μια και δεν ξεκολλαει 😀

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πόσα έχεις τώρα Βαγγέλη;.. Ποιό ξεχωρίζεις;.. Θα μείνεις σ' αυτά η σχεδιάζεις τίποτα επεκτάσεις;
 
μου αρεσει η καρδερινα και η παπαδια που βγαζει μεχρι το 1.30.
Εχει και ένα γρεζακι μεταξυ 2.11 και 2.12. Προσωπικα μου το κανει το κεφι, είναι και αργο, μια χαρα.
Καλη ακροαση Βαγγο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: adreas
εχει και αλλες φωνουλες γιωργο, αλλα τις λεει οποτε γουσταρει.
 
αυτο που μου αρεσει σε αυτο το πουλι αν εξαιρεσεις το γρεζακι(που πολυ σωστα πηρες χαμπαρι) ειναι οι διπλοφωνιες, βαλε το βιντεακι σε χαμηλη ενταση οπως το ακουω εγω οταν σουρουπωνει, μην κοιτας την οθονη και θα δεις οτι ειναι σαν ακους δυο πουλια μαζι.
 
Βαγγέλη δεν θα κάνω κάποιο σχόλιο για το πουλί αφού τα πουλιά τα έχουμε για προσωπική ικανοποίηση και μόνο...όμως αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι είσαι ο μόνος που τολμάς να δείξεις κάποια πουλιά να κελαηδάνε και όχι να "κράζουν" και γι αυτό λέω ΜΠΡΑΒΟ !
 
ρε πες δεν εχω προβλημα, ουτε θα με προσβαλεις αν δεν σου αρεσει, ουτε εγω τρελενομαι για την παρτη του 😀.

αλλα οι τυποι για να παρεις ενα πουλακι ζητανε ενα αμαξι, οποτε μενω με αυτα που μπορω.
 
Βαγγέλη δεν κατάλαβες, δεν έχω κάτι αρνητικό να πω παρά μόνο θετικά σχόλια.
Αυτό όμως που σου προτείνω είναι να σταματήσεις να πληρώνεις και να αρχίσεις να δασκαλεύεις πουλιά μόνος σου. Είναι πολύ μεγαλύτερη η ικανοποίηση όταν βγάλεις κάτι μόνος σου.. Έστω και αν είναι μέτριο. Φωνές έχεις, γνώση έχεις, διάθεση έχεις... Τι σου λείπει; Κατά τα άλλα και πάλι μπράβο!
 
Βαγγέλη δεν κατάλαβες, δεν έχω κάτι αρνητικό να πω παρά μόνο θετικά σχόλια.
Αυτό όμως που σου προτείνω είναι να σταματήσεις να πληρώνεις και να αρχίσεις να δασκαλεύεις πουλιά μόνος σου. Είναι πολύ μεγαλύτερη η ικανοποίηση όταν βγάλεις κάτι μόνος σου.. Έστω και αν είναι μέτριο. Φωνές έχεις, γνώση έχεις, διάθεση έχεις... Τι σου λείπει; Κατά τα άλλα και πάλι μπράβο!

Πες τα Χρισόστομε...
 
Back
Top