Φροντίδα Δωμάτιο με 68 καναρίνια έχει γεμίσει κόκκινη ψείρα παντού

@INDIANSPYRIT μια αναφορά του τί έκανες τελικά και του αποτελέσματος θα φανεί χρήσιμη σε όλους.
Δυστυχώς δεν ξαναμπήκε στο φόρουμ από τις 18/7/16, ποιος ξέρει τι κατάφερε...
 
Δυστυχώς δεν ξαναμπήκε στο φόρουμ από τις 18/7/16, ποιος ξέρει τι κατάφερε...
Αυτο δεν ξερω γιατι το κανουν το εχω δει σε πολλα φορουμ μπαινουν κανουν λογαριασμο, κανουν θεμα και εξαφανιζονται!
τζαμπα κοπος για τα παιδια που γραψανε!
 
τζαμπα κοπος για τα παιδια που γραψανε!
Δε συμφωνώ. Δόθηκαν κάποιες πολύ χρήσιμες συμβουλές, αυτές παραμένουν στο θέμα και κάποιος που θα αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα με το θεματοθέτη στο μέλλον, ίσως βοηθηθεί. Ασφαλώς και θα μας ενδιέφερε η ενημέρωση του θέματος από το θεματοθέτη για το αν αντιμετωπίστηκε το πρόβλημα και πώς, αλλά είμαι βέβαιη πως όποια συμβουλή γράφεται, δε γράφεται τσάμπα.
 
Δε συμφωνώ. Δόθηκαν κάποιες πολύ χρήσιμες συμβουλές, αυτές παραμένουν στο θέμα και κάποιος που θα αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα με το θεματοθέτη στο μέλλον, ίσως βοηθηθεί. Ασφαλώς και θα μας ενδιέφερε η ενημέρωση του θέματος από το θεματοθέτη για το αν αντιμετωπίστηκε το πρόβλημα και πώς, αλλά είμαι βέβαιη πως όποια συμβουλή γράφεται, δε γράφεται τσάμπα.
Και παλη δεν ειναι ωρεο να βαζεις τους αλλους να ψαχνουν και εσυ να εξαφανιζεσαι επισης οποιος εχει προβλημα με το οτιδιποτε μπορει να το γραψει στο φορουμ! Εξαλου η καθε περιπτοση διαφερη!
 
Και παλη δεν ειναι ωρεο να βαζεις τους αλλους να ψαχνουν και εσυ να εξαφανιζεσαι επισης οποιος εχει προβλημα με το οτιδιποτε μπορει να το γραψει στο φορουμ! Εξαλου η καθε περιπτοση διαφερη!
Δεν πειράζει Άγγελε, ας μην είμαστε αυστηροί με τους ανθρώπους, δεν ξέρουμε γιατί κάνει καθένας ό,τι κάνει :)
 
Back
Top