Γενικά Δύο κορόνα

Πανέμορφα και υπέροχα τα καναρίνια σου και τα έχεις στήσει πολύ καλά όλα! Καλή εκπαίδευση να έχουν και σου εύχομαι μόνο επιτυχίες και διακρίσεις στους μελλοντικούς διαγωνισμούς! 🙂👍
 
Καλημέρα. Η πρώτη ομοσπονδία έκθεση πτηνών τελείωσε με πλήρη επιτυχία. Και για εμένα επίσης ήταν η πρώτη μου φορά που κατέβασα πουλιά σε έκθεση για να δω τα δύο χρόνια που ασχολούμαι με την ορνιθολογική κουλτούρα έμαθα κάτι. Και το αποτέλεσμα μου έδωσε χαρά για να συνεχίσω.

IMG_20181102_143053-01.webp
IMG_20181102_150459-01.webp
 
Συγχαρητήρια πολύ ωραία! Φυσικά να πούμε εδώ ότι είναι μια από της ΡΆΤΣΕΣ με πολύ μεγάλο ανταγωνισμό με πολλούς εκτροφείς που διαθέτουν πολύ καλά ΓΚΛΟΣΤΕΡ ίσως η πιο δύσκολη στην Ε όχι μόνο από την πληθώρα πουλιών αλλά και από την ποιότητα!
 
ο Βασίλης είναι ένα από τους 4 φίλους που απέκτησα εντός του φόρουμ, έχει στην κατοχή του δικά μου gloster αλλά και άλλων άξιων φίλων-εκτροφέων, αλλά είναι ο μόνος από τους 4 που ασχολήθηκε εις βάθος και με πολύ ποιοτικά βήματα στην εκτροφή αυτής της αξιαγάπητης ράτσας καναρινιών τύπου. Ακουγε δέκα, εφάρμοζε τα 4 και πειραματιζόταν σε ακόμη 4.. με σκοπό το χτίσιμο των δικών του εμπειριών, καταγράφοντας τα πάντα αλλά και συζητώντας τα πάντα!
είμαι ιδιαιτέρως περήφανος για τον φίλο και μαθητή Βασίλη, αφού κατά την 1η του επαφή σε εκθεσιακό επίπεδο και με δικά μου πουλιά κατόρθωσε να πάρει 2 πρωτιές και άξιες βαθμολογίες στα υπόλοιπα.
πάντα άξιος,Βασίλη μου.. Πάντα επιτυχίες.. Πάντα να ακούς και να μη μιλάς αλλά να ξεδιαλέγεις και εν συνεχεία να πράττεις!
θα είμαι μαζί σου πάντα..όποτε κι αν με χρειαστείς. Για ότι κι αν με χρειαστείς, και το ξέρεις αυτό..
συνέχισε την καλή δουλειά.. συνέχισε έτσι!
 
Back
Top