Γενικά Είμαι ο Ιγκόρ και είμαι καλά!

Και στο μπωλακι της τροφης του να το βαλεις δεν υπαρχει προβλημα... Βαλε και μια μπουκιτσα μιλλετ διπλα να πλησιασει σιγουρα...
Η επομενη κινηση ειναι να αρχισεις να τρως εσυ αυγο... Και να σε μιμηθει. Μπουκια μπουκια (οχι μια χαψιά)και να δειχνεις οτι το απολαμβανεις.😛
 
αυγο λιωμενο
Έβαλες και τσόφλι; Ο δικός μου τις πρώτες φορές έτρωγε μόνο τσόφλι... Μετά από 5-6 κατάλαβε ότι και το αυγό τρώγεται :)
Επισης τα μπισκοτα που του εφτιαξα
Τρίψτα λίγο να φαίνονται σα σβώλλοι..σα πέλλετς!
 
Η επομενη κινηση ειναι να αρχισεις να τρως εσυ αυγο... Και να σε μιμηθει. Μπουκια μπουκια (οχι μια χαψιά)και να δειχνεις οτι το απολαμβανεις.😛

Την χοληστερινη την εχω σιγουρη δηλαδη:D


Γιωργο αν εκανε το δικο σου αγγελουδι 5-6 φορες ο δικος μου θα χρειαστει 5-6 μηνες 😛
 
Γιωργο αν εκανε το δικο σου αγγελουδι 5-6 φορες ο δικος μου θα χρειαστει 5-6 μηνες 😛
Ναι αλλά ο δικός σου είναι μεταλλάς:D...😀 και εντός ολίγων μηνών και γαμπρός 😎
 
Χάνουμε τις πέρλες μας και τις παίζουμε κομπολόι!


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Παντως αν και εχω διαβασει οτι τα πουλια στην πτερορροια ειναι δυστροπα ο Ιγκορακος μια χαρα συμπεριφορα εχει.
Εντάξει ειμαι σίγουρη ότι το κάνετε επίτηδες!meh

Καλή πτερορροια να έχει ο μικρός σου και να μην ταλαιπωρηθεί καθόλου.
 
IMG_20190119_211736-744x992.webp


Ορίστε και το πως κοιμάται αυτές τις μέρες. Το δείχνω επειδή το ανέφερα σε ένα άλλο θέμα.
Επειδή μένω ξύπνιος μέχρι αργά λόγω διαβάσματος είναι ανάγκη να εχω το φως ανοιχτό, οπότε δύο πετσέτες βαμβακερες πάνω στο κλουβί μαζί με ησυχία και βολευόμαστε και εγώ και η ωραία κοιμωμενη.

Ζωή περνάει και ο δικός σου πτερορροια;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ζωή περνάει και ο δικός σου πτερορροια
Ναι, μόνο που στη δική μας περίπτωση είναι σαν να κοιμήθηκα ένα βράδυ με τον Σαχαμπ και να ξύπνησα το επόμενο πρωί με ένα άλλο πουλάκι - τερατινι.
 
Παίζουμε με την οδοντοφλυφιδα μας σήμερα!


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τελικα ο θειος @vagelis76 ειχε δικιο για το αυγο!


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Περα απο τη πλακα! Επιβεβαιωνεται αυτο που λεμε, οτι θελουν το χρονο τους για να δοκιμασουν νεα πραγματα! Εμεις απλα πρεπει να εχουμε υπομονη και επιμονη! Κι αν δε τρωνε κ ενα πραγμα δε χαλασε κ ο κοσμος εφοσον τρεφονται με αλλα που μπορουν και το αναπληρωνουν.
 
Back
Top