Γενικά Είναι αρσενικό η θηλυκό το παπαγαλάκι;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Bukon
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αυτο ειναι αυτο που πιρα ειναι καλο πρεπει να το βαλω στο ψυγειο;
Σπάνια συντηρούνται τα σκευάσματα σε θερμοκρασία δωματίου ειδικά το καλοκαίρι..
Δεν ξέρω αν το γράφει, αλλά το ψυγείο μου μοιάζει καλύτερη λύση για τη συντήρηση του προϊόντος...
 
Δεν καταλαβαινω πως μπορω απο εκει να κανω τεστ dna μπορειτε να με καθοδιγισετε;
 
Θα στείλεις μήνυμα, θα σου στείλει μία φόρμα, θα σου εξηγήσει από που θα τραβήξεις ένα φτερό από το στήθος και θα το ταχυδρομήσεις στην Ισπανία, αφού έχεις καταθέσει τα χρήματα.
Βασικά στείλε μήνυμα στην σελίδα που σου δώσαμε και θα πάρεις οδηγίες.
 
Στέλνεις μήνυμα στην σελίδα του στο facebook, στείλε εδώ καλύτερα που έχει πεδίο μηνύματος
 
Εβαλα σημερα το υγρο και βρομουσε πολυ ετσι μιριζουν αυτα τα υγρα
Το συγκεκριμένο δεν το έχω χρησιμοποιήσει για να ξέρω αλλά όλα τα βιταμινούχα έχουν μια ελαφρά δυσάρεστη μυρωδιά. Γι αυτό προτιμώ σκόνες που μπαίνουν στην αυγοτροφή.
 
Εγω που χρησιμοποιω το συγκεκριμενο δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο παντως.
 
Θελω να μηραστω μαζι σας αυτο που ειδα το παπαγαλακι που σας ρωτουσα αν ειναι αρσενικπο η θυληκο πηγενε ολη την ωρα επερνε τροφη πηγ3νε στον αρσενικο κουνουσε το κεφαλι πανω κατω και του εδινε τροφη.Αυτο δεν ειναι δυμαδι αρσενικου που απλα φιλαει φιλικα το αλλο αρσενικο;
 
Θελω να μηραστω μαζι σας αυτο που ειδα το παπαγαλακι που σας ρωτουσα αν ειναι αρσενικπο η θυληκο πηγενε ολη την ωρα επερνε τροφη πηγ3νε στον αρσενικο κουνουσε το κεφαλι πανω κατω και του εδινε τροφη.Αυτο δεν ειναι δυμαδι αρσενικου που απλα φιλαει φιλικα το αλλο αρσενικο;

Συνήθως τα θηλυκά δεν εκδηλώνουν αυτή τη συμπεριφορά. Ταΐζουν κι αυτά αν τους ζητηθεί έντονα κυρίως νεότερα άτομα αλλά δεν παρακαλάνε τους άλλους να τους ταίσουν όπως περιγράφεις.
 
Back
Top