Φροντίδα Είναι ασφαλής η μπάλσα;

Αλεξ δεν σου ζήτησα να απολογηθεις... Να είσαι πιο ξεκάθαρος όταν ανοιγεις θέμα ζήτησα... εκτός κι αν θέλεις να με επιπλήξεις (αν όχι τίποτα χειρότερο) που τολμησα να απαντήσω στο νήμα...
 
Αντιπαρέρχομαι τα διάφορα γιατί εσύ δίνεις διαστάσεις και αυθαίρετες ερμηνείες σε απλές ερωτήσεις και δεν βλέπω τον λόγο να συνεχιστεί κάτι τέτοιο.
Σε διαβεβαιώ κανείς μας δεν είναι οπισθοδρομικός και φοβικός των νέων προτάσεων και δεν θα μας κολλήσεις με το ζόρι την ρετσινιά, επειδή έτσι βολεύει.

Επί της ουσίας, αφού έχεις πρόσβαση στην προμήθεια του συγκεκριμένου υλικού, δεν γνωρίζει ο προμηθευτής σου αν έχει υποστεί κάποια τοξική επεξεργασία; Απλός πωλητής είναι;
 
Εσυ Μαρια μπορει να τις θεωρεις αυθαιρετες αλλα εγω αλλη εντυπωση εχω αρχισει να σχηματιζω. Και δεν εχω καμια ορεξη να σας κολλησω καμια ρετσινια. Απλα λεω αυτο που εχω παρει μερικες φορες και απο ορισμενα ατομα του φορουμ. Οπως και να χει θα φανει, δεν εχει νοημα να το συζηταμε παραπανω. Υπαρχουν απειρα φορουμ και επιλογες...

Επι της ουσιας, δεν το παιρνω απο προμηθευτη, απλα τυγχαινει να εχω προσβαση σε ποσοτητα μπαλσας...
 
Άλεξ, αν μάθεις περισσότερα η φτιάξεις κάτι, βάλε το εδώ να είναι οδηγός και για άλλους.. Και καλή καρδιά !
 
Προσπαθώ να αποφύγω το θέμα σου από την ώρα που το δημοσίευσες αλλά σοβαρά τώρα, έχεις δημοσιεύσει ένα θέμα με αυτόν τον τρόπο και περιμένεις να ασχοληθεί κάποιος με τον τρόπο που έχεις στο μυαλό σου;

screenshot-petbirds.gr 2014-11-24 22-48-39-001.webp

Προσπαθούμε τόσα άτομα να καταλάβουμε τι μπορεί να εννοείς μέσα από ένα μήνυμα τριών λέξεων και ενός άρθρου και απαντάς αυτό και άλλα παρόμοια στη συνέχεια;
Επομενως θα προτιμουσα τα post να εχουν εποικοδομητικο χαρακτηρα συζητησης/διαφωνιας, ανοιχτα στο καινουργιο και το διαφορετικο και οχι να χαρακτηριζονται απο εναν αναχρονιστικο συντηρητισμο, φοβικο απεναντι στο αγνωστο.
Το θέμα έχει ξεφύγει πολύ. Σε παρακαλώ να μην εκτρέψεις άλλο θέμα επιτιθέμενος σε ανθρώπους που προσπαθούν να βοηθήσουν γιατί φοβάμαι ότι θα χρειαστεί να καταλήξεις αναγκαστικά σε κάποιο από τα υπόλοιπα πολλά φόρουμ που υπάρχουν.
 
Back
Top