Ασθένειες Είναι φυσιολογικό που το budgie μου κοιμάται όρθιο;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης iso98
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

iso98

PB New Member
Εγγραφή
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
19
Καλησπέρα σας, είναι φυσιολογικό που κλείνει τα ματάκια μου έτσι για κάποια ώρα είτε μεσημέρι είτε βράδυ που τον έχω πετύχει εγώ; Προσπαθούσα να βάλω βίντεο αλλά δεν μου το ανεβάζει Screenshot_2024-06-05-21-42-45-505-edit_com.miui.mediaeditor.webp
 
Όχι αλλιώς είναι ορεξάτος.. με το νερό είναι λίγο μαλωμενος αλλά εντάξει
 
Είναι μια χαρά και τρώει και μιλάει και φωνάζει.. απλά κάνει έτσι σαν να κοιμάται όρθιο
 
@iso98 δεν είναι κάτι. Αν έχεις ομως αμφιβολίες ρώτα κάποιον κτηνίατρο. Μια μικρή παρατήρηση μονο. Αυτή η πορτοκαλί πατήθρα που έχεις είναι υπερβολικά μικρή και ακατάλληλη για τα ποδαράκια του. Να την αλλάξεις σε μια λίγο πιο χοντρή και ξυλινη
 
@iso98 δεν είναι κάτι. Αν έχεις ομως αμφιβολίες ρώτα κάποιον κτηνίατρο. Μια μικρή παρατήρηση μονο. Αυτή η πορτοκαλί πατήθρα που έχεις είναι υπερβολικά μικρή και ακατάλληλη για τα ποδαράκια του. Να την αλλάξεις σε μια λίγο πιο χοντρή και ξυλινη
Ναι σιγά σιγά θα του πάρω άλλες.. αυτά τα είχα από τα καναρίνια και θέλουν αλλαγή
[automerge]1717762536[/automerge]
@iso98 Καλησπερα. Εχει διπλα του μεσα στο κλουβι χαρτινο ποτηρι που περιεχει πλαστικο και εχει αυτη την ενδειξη?
View attachment 96520
Εχει καποια χρηση εντος του κλουβιου?

Του είχα βάλει λίγο βρασμένο αρακά.. πλέον το έχω βγάλει δεν έχει μείνει μέσα στο κλουβί
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
Back
Top