Αναπαραγωγή Εγκαινια της σαιζον με γιαγια καναρα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Green
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Pigaki είπε:
Συγνωμη που σου επεξεργαζομαι τη φωτογραφια χωρις να σου πληρωσω πνευματικα δικαιωματα
Εμένα πάντως Γεωργία δεν θα με πείραζε τόσο αυτό, όσο αν θα μου έλεγες τον κάναρο Φιρφιρίκο. :D


By the way… πολύ όμορφη φωτογραφία όντως!
 
Εμένα πάντως Γεωργία δεν θα με πείραζε τόσο αυτό, όσο αν θα μου έλεγες τον κάναρο Φιρφιρίκο. :D
Ποιητικη αδεια ολα γινονται:D! Ο Φιρφιρικος ειναι ο μικρος που την κανει διακριτικα, οχι ο περηφανος πατερας!
Θα ηθελα να τη βαλω μεσα στο κειμενο τη φωτο, οπως ο Green, για να φαινεται καλυτερα, αλλα δεν ξερω πως!
 
Ωραιο Γεωργια, αυτη η φωτογραφια μου αρεσε και μενα υπερβολικα γιαυτο την ανεβασα ετσι μεγαλη, ειναι σαν αποσπασμα απο παιδικη ταινια... Πρωτη φορα εχω τοσο ηρεμα μικρα πηγαινα παρα πολυ κοντα, εβγαλα ενα καρο φωτογραφιες και δεν τους ενοχλησε καθολου, γεννημενοι star...
 
Γιαννη θελεις να μας πεθανεις; Τι φωτογραφιες ειναι αυτες. Ειμαι σιγουρη συννενοηθηκες με τα μικρα😛😎:D Να σου ζησουν 🙂
 
Υπεροχες φωτογραφίες! :24:

Εγω τρελενομαι με τις κοντες ακαταστατες ουριτσες απο τα μικρα... Ειναι τέλειες! :D
 
Εμενα παλι μου φερνουν στο μυαλο Χιουι,Λιουι,Ντιουι...
🙄😛Οι Νταλτον εχουν καταχυρωθει ως ονομα... Προελευσης αλλης, οικογενειας...
...mgerom.. (βλεπε Λευκα Μακης 13-02-2008)
 
Εγώ πάλι θα τα έλεγα: Το Trio Bellcante Εύχομαι εκτός από όμορφα να γινουν πολύ καλοι τραγουδιστές! Και όσο για τα βαφτήσια... Εδω είμαι εγώ!
 
Οι δυο φωτογραφιες ειναι απο την δευτερη γεννα της γιαγιας. Οταν πηγα να παρω τα μικρα της πρωτης γεννας σημερα σηκωθηκε η καναρα απο την φωλια, πηγα αμεσως να δω αν βγηκε αλλο μικρο και μπροστα στα ματια μου εσκασε ενα αυγο, πεταχτηκε λιγο παρακει το κομματι του και εμφανιστηκε ενα ποδαρακι που εκανε τις πρωτες του κινησεις... ε αυτο δεν μπορουσα να μην το φωτογραφησω .
 

Συνημμένα

  • mikro a.webp
    mikro a.webp
    19,7 KB · Προβολές: 70
  • mikro b.webp
    mikro b.webp
    19 KB · Προβολές: 71
  • Like
Αντιδράσεις: BISBA
Εκπληκτικό! Ετσι όπως ξεπροβάλει δειλά το ποδαράκι του, θαρρείς και μοιάζει με την Σταχτομπούτα που περιμένει το γοβάκι! Χμ ! Σαν να μου φαίνεται οτι το όνομα βρέθηκε ήδη! Να σου ζήσουνε και αυτά!
 
:)Να ζησουνε Γιαννη! Εισαι τυχερος που ειδες αυτη τη... μεγαλη στιγμη!
 
Back
Top