Γενικά Εικόνα από το πέταγμα των περιστεριών μου στον ήλιο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης George98
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Να ένα μικρό περιστεράκι αυτό είναι 10 με 15 ημερών
IjrdvnR.jpg


 
Αχου το! Μαλλιαροπραγμα! Γραψε καλε πανω απο τη φωτο σου τι ειναι, ποσο μικρο ειναι κτλ :) Να μαθαινουμε!
 
Αχου το! Μαλλιαροπραγμα! Γραψε καλε πανω απο τη φωτο σου τι ειναι, ποσο μικρο ειναι κτλ :) Να μαθαινουμε!
😀 φτερωτό θα έλεγα κυρίως αλλά εν μέρη έχεις δίκιο στο κεφάλι του έχει ακόμα το κίτρινο χνούδι και έγραψα τώρα απο πάνω :) θα ανεβάσω και άλλες σε λίγο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Γιώργο, θα είχε ενδιαφέρον και για εμένα, πιστεύω και για άλλους να φτιάξεις ένα θέμα παρουσίασης των μικρών που έχεις βγάλει φέτος.

Επειδή σε βλέπω ενθουσιώδη στο χόμπι, νομίζω ότι θα είχε ενδιαφέρον επίσης να μας παρουσιάσεις το κουμάσι σου εδώ Ιδιοκατασκευές, Παρουσιάσεις Εκτροφείων

Αντε και είμαστε πολύ κοντά στο να κάνουμε τη Μιράντα να πάρει και περιστέρια.
 
Γιώργο, θα είχε ενδιαφέρον και για εμένα, πιστεύω και για άλλους να φτιάξεις ένα θέμα παρουσίασης των μικρών που έχεις βγάλει φέτος.

Επειδή σε βλέπω ενθουσιώδη στο χόμπι, νομίζω ότι θα είχε ενδιαφέρον επίσης να μας παρουσιάσεις το κουμάσι σου εδώ Ιδιοκατασκευές, Παρουσιάσεις Εκτροφείων

Αντε και είμαστε πολύ κοντά στο να κάνουμε τη Μιράντα να πάρει και περιστέρια.

Μπορώ αν θες να το ανεβάσω απλά πρέπει να βγάλω φωτογραφίες την κατασκευή κάποια στιγμή. Επίσης λες δηλαδή καλύτερα να μην ανεβάζω άλλο εδώ και να τα ανεβάσω σε καινούριο θέμα στις παρουσιάσεις;
Όσο για την Μιράντα την βλέπω αύριο στην πλατεία να ταΐζει τα περιστέρια 😀 :)
 
Επίσης λες δηλαδή καλύτερα να μην ανεβάζω άλλο εδώ και να τα ανεβάσω σε καινούριο θέμα στις παρουσιάσεις;
Λέω ότι θα ήταν καλύτερο να μπορούμε να βρούμε συγκεντρωμένα σε ένα θέμα, το εκτροφειο σου, τα μικρά που έβγαλες φέτος και γιατί όχι και τα ενήλικα που έχεις σε ένα διαφορετικό θέμα παρουσιάζοντάς μας την κάθε ρατσα γράφοντας δύο λόγια για αυτή. Είναι τόσο όμορφο χόμπι και έχουμε τόσο λίγες πληροφορίες γι' αυτό.
 
Βλέπω πως υπάρχει διαφορετικό φόρουμ για παρουσίαση κατασκευών και διαφορετικό για παρουσίαση πουλιών αν είναι θα κάνω μια παρουσίαση τα μικρά που έβγαλα φέτος και για το κουμάσι βλέπουμε γιατί θέλει να πάω να το φωτογραφίσω πρώτα :)
 
Βλέπω πως υπάρχει διαφορετικό φόρουμ για παρουσίαση κατασκευών και διαφορετικό για παρουσίαση πουλιών αν είναι θα κάνω μια παρουσίαση τα μικρά που έβγαλα φέτος και για το κουμάσι βλέπουμε γιατί θέλει να πάω να το φωτογραφίσω πρώτα :)
Όποτε θέλεις. Εάν έχεις τη διάθεσή για εμάς θα είναι ενδιαφέροντα θέματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Εδω που μενω εχουμε ελαχιστα περιστερια που ειναι ενος γειτονα :) αλλα ταιζω δεκαοκτουρε, τα περιστερια ποτε δεν με τιμησαν.
 
Οι δεκαοχτούρες δεν εξημερώνονται όμως... Πλην ελαχίστων εξαιρέσεων μην περιμένεις να έρθει στο χέρι σου δηλαδή...
 
Αα δεν το θελω αυτο! Οτι με πλησιασει θα το φαει ο σκυλος μου κ δεν το θελω! Ας ξερουν οτι εδω εχει νερακι κ φαγακι καπου ψηλα και ειμαι ενταξει!
 
Back
Top