Γενικά Ειναι αρσενικος ή θηλυκος ο Αλεξανδρινος;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης m1chal1s
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
ναι είναι ήμερο, μπορείς να το πιάσεις και μιλάει και λίγο. έχει κομμένα φτερά
 
Κι αν Μιχάλη και αυτο που ήδη έχεις είναι θηλυκό;
Επισης, επειδή συχνα γίνονται απάτες, το έχεις δει το πουλι ή υπάρχει τρόπος να το δεις απο κοντά και οχι σε φωτό;

Sorry, δε μου είχε βγάλει τα υπόλοιπα μηνύματα. Κι αν είναι άρρωστο; Μιράντα, είχες μια πολυ επώδυνη εμπειρία πρόσφατα... Αναρωτιέμαι γιατι βιάζεται τόσο πολυ να πουλήσει.
Δύσκολα θα έπαιρνα πουλι με τόση πίεση και μάλιστα απο πετσοπ. Ξανασκέψου το και δώσε και λίγα χρήματα παραπάνω να του κανείς τις βασικές ιατρικές εξετάσεις κι αν είναι καλα, αποφασιζεις
 
Ακριβως γι αυτο με "τσουζει" το θεμα Γιαννη. Γιατι και εγω εχασα το Ρικο. Οχι φυσικα οτι θα ηξερε ο πετσιπας τι ειχε, αν ομως πηγαινα σε εκτροφεα θα ηξερα περισσοτερα για το πουλακι.
Και φυσικα θα το πω ψυχρα δε θα ακουμπαγα τοσα λεφτα σε κατι μη αξιοπιστο.
 
σας άκουσα τελικά, δεν θα το πάρω 👍 ίσως να περιμένω ακόμα κανένα 6μηνο... είναι και γνωστός μου αυτός, δεν πιστεύω να μου πουλούσε σκάρτο πουλλί, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
 
σας άκουσα τελικά, δεν θα το πάρω 👍 ίσως να περιμένω ακόμα κανένα 6μηνο... είναι και γνωστός μου αυτός, δεν πιστεύω να μου πουλούσε σκάρτο πουλλί, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
Φιλε μου, δε θελω να επηρεαστεις αρνητικα. Αλλα ειμαι σιγουρη πως ολοι εδω μεσα σκεφτομαστε σαν να καναμε εμεις τη αγορα που θες, γι αυτο και βλεπεις να μαγκωνουμε.
 
σωστά μου τα είπατε, απλά ήταν ενθουσιασμός... καλύτερα να περιμένω να δείξει ο δικός μου τι φύλο είναι και μετά...
 
Back
Top