Φροντίδα Εκπαίδευση του budgie μου

Πλήρης κατάληψη φραπεριερας.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και λίγα λογάκια. αρχικά σας λέει το όνομα που διάλεξε η ίδια μόνη της. Μπίμπι bird 😀

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Και λίγες ζουζουνιες...
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Σήμερα όλη μέρα το παίζει λοκατζής. το κάνει ασταμάτητα

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Μήπως σου ζητάει να της φτιάξεις καφέ; :D
Μήπως μιας και έχει τέτοια μανία να μου έκανε εμένα ένα καφεδάκι; 😀 . Δε σταματάει να μπαινοβγαίνει στο ποτήρι, να στριφογυρνάει στα καλώδια και να περνάει μέσα από το χερούλι της κανάτας της καφετιέρας... ζαλίζομαι μόνο που τη βλέπω... Μα τέτοια ενέργεια!
 
Μήπως μιας και έχει τέτοια μανία να μου έκανε εμένα ένα καφεδάκι; 😀 . Δε σταματάει να μπαινοβγαίνει στο ποτήρι, να στριφογυρνάει στα καλώδια και να περνάει μέσα από το χερούλι της κανάτας της καφετιέρας... ζαλίζομαι μόνο που τη βλέπω... Μα τέτοια ενέργεια!

H ενέργεια αυτή δείχνει ένα χαρούμενο και υγιές πουλάκι. Και με διάθεση να καταστρέψει ας πουμε μισό σπίτι. Συνέχισε να την προσέχεις έτσι και θα συνεχίσει να στο ανταποδίδει με τον τρόπο της.
 
Μπίμπι σε δράση.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Την πρώτη φορά που τα έριχνε όλα κάτω, της είπα « ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ; ΖΗΜΙΑ;». και της κούνησα το δάχτυλο. όπως κάνουμε όταν επιπλήτουμε καποιον... ήρθε λοιπόν και «τουτουιζε» στο δάχτυλο για να με καλοπιάσει. και έκανα ένα «πιου πιου» σαν να την πυροβολώ... 😀 να βλέπατε την χαρά της. το πήρε παιχνίδι. Τώρα τα ρίχνει επίτηδες για να της πω « ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ;». τρέχει και ψάχνει το δάχτυλο και το «πιου πιου». αν μπορέσω θα το τραβήξω σε βίντεο. Έχει πολύ πλάκα. 😀
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top