Φροντίδα Εκπαιδευση καρδερινοκαναρα

νικ1

PB Member
Εγγραφή
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
81
Πόλη
Γιαννιτσά
εκτος απο τα κοκκινα η αλλη μεγαλη τρελα μου ειναι η μουλοι φετος ηταν μια καλη χρονια για μενα και στα 2 ειδη που εκτρεφω. Βαζω μια φωτογραφια απο το δωματιο εκπαιδευσης πιστευω να σας αρεσει
 

Συνημμένα

  • DSC00502.webp
    DSC00502.webp
    67,6 KB · Προβολές: 473
Εχω την ιδια ερωτηση με τον Σταματη. Μιας που υπαρχει το θεμα, ας μας πουνε οσοι γνωριζουν πως γινεται και πως βγαινουν οι μουλοι με φωνες απο αγρια και αν γινεται να παρουν και φωνες απο καλογερους οπως οι καρδερινες και οτι αλλο γνωριζετε σχετικα.
 
καλησπερα παιδια και ευχαριστο.η εκπαιδευση γινεται μεχρι ενος σημειου με δασκαλο και μετα αναλαμβανει το σιντι τωρα για φωνες καλυτερα να βαλεις οτι θελεις εσυ πρωτα να παρουν αυτα που θελεις και μετα απο καρδερινας. Ειδη τα μικρα ειναι ετοιμα μολις βρω χρονο θα ανεβασω ενα βιντεο να τα ακουσεται
 
καλησπερα παιδια και ευχαριστο.η εκπαιδευση γινεται μεχρι ενος σημειου με δασκαλο και μετα αναλαμβανει το σιντι τωρα για φωνες καλυτερα να βαλεις οτι θελεις εσυ πρωτα να παρουν αυτα που θελεις και μετα απο καρδερινας. Ειδη τα μικρα ειναι ετοιμα μολις βρω χρονο θα ανεβασω ενα βιντεο να τα ακουσεται


Δηλαδη μπορουν να παρουν φωνες και απο αλλα αγρια εκτος καρδερινας;
 
καλημερα φιλε μου ναι φυσικα μπορεις αυτο λεω μπορεις να βαλεις απο τουρλι μεχρι χελιδονι
 
Back
Top