Γενικά Ενα από τα δύο ζευγαράκια Japan Hoso

Ρε τον άτιμο, σαν τις ρουκέτες...
Να πάνε όλα καλά με τους όμορφους καμπούρηδες Βασίλη... Καχύποπτο βλέμμα όμως ο Ιάπωνας..
 
Να τα χαίρεσαι Βασίλη, καλή αναπαραγωγή.
 
Μωρέ εσύ θα μας τρελάνεις μια αφήνεις τα τιμπραντο πας για balcanica παίρνεις μειτζορ, redsiskin τώρα καμπουρικα δεν πάμε καλά 😀 πες μου τι έχεις στο μυαλό σου να κάνεις αυτήν την θηλυκια; Τον αρεν άστον για ξεκάρφωμα.. Καλές αναπαραγωγες κερασουλε Βασίλη! Πολλά μικρά εύχομαι!
 
Έχουν τεράστια μάτια! Να τα χαίρεσαι! :D Καλές αναπαραγωγές εύχομαι!
 
πω πω φτου φτου φτου! Όποτε τα έχω δει δεν μπορώ να ξεκολλήσω τα μάτια μου από πάνω τους. Τι κομψότητα και χάρη έχουν αυτά τα πουλάκια! Να σου ζήσουν καλές αναπαραγωγές :)
κάτσε να βάλουμε και σκόρδα
 

Συνημμένα

  • skorda.webp
    skorda.webp
    8,4 KB · Προβολές: 106
Μωρέ εσύ θα μας τρελάνεις μια αφήνεις τα τιμπραντο πας για balcanica παίρνεις μειτζορ, redsiskin τώρα καμπουρικα δεν πάμε καλά 😀 πες μου τι έχεις στο μυαλό σου να κάνεις αυτήν την θηλυκια; Τον αρεν άστον για ξεκάρφωμα.. Καλές αναπαραγωγες κερασουλε Βασίλη! Πολλά μικρά εύχομαι!
To επόμενο βήμα του, Γιάννη..
Frill Canary Club
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ian32
κάτσε να βάλουμε και σκόρδα

Τι;... Τόσα λίγα σκόρδα;

Βρε... Βάλε πράμα να έχουμε...όχουου

ZbRsZjP.png


To επόμενο βήμα του, Γιάννη..
Frill Canary Club

Πα πα πα πα

Ασε που δεν ξέρω να τα χτενίζω αυτά..

παλιόπουλα...
 
χα χα χα όλο το ρέντη ξεσήκωσες. καλά κοίτα το βραχιόλι στο πόδι της κανάρας σου, στήσιμο σαν πριγκιπέσσα
 
Βασίλη πόσο κόστισαν αν επιτρέπεται; Στείλε πμ αν δεν μπορείς εδώ. Είναι βραβευμένα; Το επόμενο σου βήμα δεν θέλω καν να το φαντάζομαι ίσως δεν είναι καν καναρίνι καμία Στρουθοκάμηλος θα ναι να κάνεις και ομελέτες! Θέλω να δω μουλο από τέτοιο καναρίνι θα πηγαίνει μαζί της αρσενικό ή θα την θεωρεί μπαμπογριά με τέτοια καμπούρα; :D
 
φιλε να τα χαιρεσαι οπως παντα παιρνεις καταπληκτικα πουλια και ψωνιζεις απο τι πανω ραφι, ειναι πολυ τελεια, ευχομαι να βγαλεις πολλα πουλακια και να μας στειλεις κι εμας εδω πανω φτου φτου φτου
images
 
να τα χαιρεσαι βασιλη ειναι πολυ ομορφα και τα δυο ( πιο πολυ βεβαια το θηλυκο για μενα. )
 
Πολυ ομορφα πουλια! Αν ποτε ξαναπαιρνα καναρινια θα επαιρνα κατι καπως εξεζητημενο εμφανισιακα κι αυτα μου αρεσουν πολυ! Καλη αναπαραγωγικη περιοδο σου ευχομαι, με υγεια για τους γονεις πρωτα και με υγιη μωρα!
 
Back
Top