Γενικά Ενα από τα δύο ζευγαράκια Japan Hoso

Αυτά μόνο εσύ τα καταλαβαίνεις!
Είναι εκεί που χες πέρυσι τις καρδερίνες από πίσω κλειστά;
 
Στο περίπου Γιάννη...

Είναι σε ένα χωρο που μπροστα είναι ανοιχτός
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Κάνει μια κίνηση λες και την προβάρει την φωλιά.
 
Αχ ρε Βασίλη τι μας κάνεις τώρα; Η μια καναρα δικιά μου είναι στα ταίσματα και έχει λυσσάξει να φτιάξει φωλιά, έλα όμως που ούτε φωλιά ούτε νήμα έχω... Αν αργήσει η παραγγελία μου φαίνεται θα την ακυρώσω και ούτε δαχτυλίδια θα βάλω.. Είναι λογικό με πολύ λίγο έξτρα φωτισμό να πυρωσε;

Μαρία έτσι κάνουν! Είναι που βάζει κομμάτι κομμάτι και την στρώνει!
 
κουκλα ειναι, κουκλα και νοικοκυρα τι μας ξεσηκωνεις τωρα και κοιταω ολοενα προς τα κοκκινα 😡
 
K3a9LYd.png


owXR1oe.png
 
να τα χαιρεσαι φιλαρακι μου, σου ευχομαι να βγαλεις πολλα πολλα κοκκινακια
 
Σκόρδα! Να σου ζήσουν τα σχιστομάτικα! Στην επόμενη γέννα εύχομαι πεντάδα και 6 στην τρίτη!
 
Βασίλη ομολογουμένως η πορεία σου στο χώρο αρχίζει να γίνεται ενδιαφέρουσα και αξιοπρόσεκτη.. καλό κουράγιο και καλή συνέχεια!
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πανέμορφα Βασίλη. Βλέποντας τα δικά σου κατάλαβα ότι μάλλον και το δικό μου είναι ίδιας ράτσας, γιατί απορούσα για ποιο λόγο είναι τόσο λεπτό σαν τόξο με καμπούρα σαν γύπας και μακριά πόδια. Με ρωτούσαν τι ράτσα είναι και δεν ήξερα. Να σου ζήσουν πάντως.
 
Back
Top