Ασθένειες Εξανθημα διπλα στο ματι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης stoufas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Καλημερα, το πηγα στο ιατρο και μου ειπε να του βαζω TOBREX σταγονες για το ματι που πηρα απο το φαρμακειο για μια βδομαδα και να το ξαναπαω

Μα το TOBREX ειναι για μολυνση μεσα στο ματι για το ματι... αυτο ειναι διπλα στο ματι..
 
Πήγα στη κ. Δουκάκη ( η οποία ειναι όντως πολυ καλη ιατρός) και μου είπε ότι ειναι απο ακαρεα και μου έδωσε μια συνταγη να βάζω μια φορά το μήνα pulmosan και όπου υπάρχει υπερκερατωση να βάζω ούτε μια σταγόνα λάδι και θα φτιάξει θα ανεβάσω και κάποιες φωτογραφίες για να δείτε την βελτίωση. Ευχαριστω για την βοήθεια :)
 
Πήγα στη κ. Δουκάκη ( η οποία ειναι όντως πολυ καλη ιατρός) και μου είπε ότι ειναι απο ακαρεα και μου έδωσε μια συνταγη να βάζω μια φορά το μήνα pulmosan και όπου υπάρχει υπερκερατωση να βάζω ούτε μια σταγόνα λάδι και θα φτιάξει θα ανεβάσω και κάποιες φωτογραφίες για να δείτε την βελτίωση. Ευχαριστω για την βοήθεια :)
Τέλεια νέα! Σ ευχαριστούμε για την ενημέρωση και αναμένουμε φώτο και τις εξελίξεις απ τη θεραπεία! Εύχομαι περαστικά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Πήγα στη κ. Δουκάκη ( η οποία ειναι όντως πολυ καλη ιατρός) και μου είπε ότι ειναι απο ακαρεα και μου έδωσε μια συνταγη να βάζω μια φορά το μήνα pulmosan και όπου υπάρχει υπερκερατωση να βάζω ούτε μια σταγόνα λάδι και θα φτιάξει θα ανεβάσω και κάποιες φωτογραφίες για να δείτε την βελτίωση. Ευχαριστω για την βοήθεια :)
Ευχάριστα νέα, πάντα τέτοια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Ε βέβαια ακάρεα. Έχει κάπου αλλού ; Ράμφος πόδια; Πως είναι τώρα το πουλάκι;
 
Χτες εβαλα για 2η φορα το φαρμακο και η υπερκερατωση εχει υποχωρησει, σχεδον δεν φαινεται τιποτα. Και οπως τον βλεπω ειναι μια χαρα, ενεργητικος και ζωηρος!
 
Χτες εβαλα για 2η φορα το φαρμακο και η υπερκερατωση εχει υποχωρησει, σχεδον δεν φαινεται τιποτα. Και οπως τον βλεπω ειναι μια χαρα, ενεργητικος και ζωηρος!
Τέλεια νέααα! :D
 
Back
Top