Φροντίδα Εχω μπερδευτει

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης lina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Πού βρήκες το ζευγάρι και γιατι το πουλά, όσο θα πούλαγε μόνο τον αρσενικο;
Γιαννη Ειναι ο εισαγωγεας απο μεσωγειων ονομα Μιχαλης το επιθετο δεν το θυμαμαι πρεπει να το δω εδω στο φορουμ μου τον ειπατε.λοιπον εφερε ζευγαρι κ το θηλυκό μου ειπε ετσι κ αλλιως δεν θα το εδινε ευκολα γιατι ο κοσμος δεν το προτιμα το αρσενικο ειναι πιο ομορφο αλωστε. Μου τα εστειλε κ σε φωτο στι viper αν καταφερω θα τις ανεβασω
 
Τέλεια! Πολύ χαίρομαι, πραγματικά. Πόσο κοστίζουν; Το εχεις αποφασίσει; Θα τα παρεις; Πώς θα μεταφερθούν στα Γιάννενα; Αν θελεις και γίνεται, πέρασε τις φωτό σε αυτο το θεμα ή στο αντίστοιχο των αγγελιών, για να σου πουν κι αυτοί που γνωρίζουν.
 
Τέλεια! Πολύ χαίρομαι, πραγματικά. Πόσο κοστίζουν; Το εχεις αποφασίσει; Θα τα παρεις; Πώς θα μεταφερθούν στα Γιάννενα; Αν θελεις και γίνεται, πέρασε τις φωτό σε αυτο το θεμα ή στο αντίστοιχο των αγγελιών, για να σου πουν κι αυτοί που γνωρίζουν.
ναι θα τα παρω στα 400Ε πιστευω εκτος τα εξοδα αποστολης. Αλλα πρωτα πρεπει να φτιαξω μια κλουβα που θα μενουν.ψαχνω διαφορες κατασκευες που να με βολευουν κ να μπορει να μεταφερεται κ μεσα στο σπιτι. Οσο για τις φωτο καποια στιγμη θα τα καταφερω πιστευω δεν ειμαι πολυ καλη σ αυτα
 
Πολύ ωραία μου φαίνονται. Σε αυτό το είδος τα θηλυκά είναι μεγαλύτερα των αρσενικών;
 
Back
Top