Αναπαραγωγή Ζευγάρι μπάτζι μόνο φιλιούνται, θα ζευγαρώσουν;

Γιανα κανουν πουλακια πρεπει να βαλεις φωλια το φθηνοπορο. Και αμα βαλεις τωρα πιθανοτατα να παιθανουν τα πουλακια η ακομα να μην βγουν απο το αυγο
οκ ευχαρηστο αρα το φθηνοπορο ποσο της εκατο εχω ευκαιρια να μουν κανουν πουλακια
 
οκ ευχαρηστο αρα το φθηνοπορο ποσο της εκατο εχω ευκαιρια να μουν κανουν πουλακια
Συγγνώμη Σπύρο σε άλλο θέμα αναρρωτιέσαι αν το θηλυκό σου είναι άρρωστο και μας μιλάς για γέννες; Εμείς μπορούμε να βοηθήσουμε μόνο άτομα που ασχολούνται σοβαρά με τα ζώα τους.
 
οκ ευχαρηστο αρα το φθηνοπορο ποσο της εκατο εχω ευκαιρια να μουν κανουν πουλακια
95% τοτε ειναι η εποχη αναπαραγωγης
Παιδια μήπως να σοβαρευτουμε λίγο και να μη μιλάμε με ποσοστά; Σπύρο αν διαβάσεις προσεκτικά τα άρθρα περί αναπαραγωγής των παπαγάλων και το ζευγαρι σου ταιριάξει τότε όλα θα πάνε καλά. Υπομονή...
 
Συγγνώμη Σπύρο σε άλλο θέμα αναρρωτιέσαι αν το θηλυκό σου είναι άρρωστο και μας μιλάς για γέννες; Εμείς μπορούμε να βοηθήσουμε μόνο άτομα που ασχολούνται σοβαρά με τα ζώα τους.
ενταξει οπλος τοσο καιρο που τα εχω ειχα διαφορες ερωτησης και μετο που βρικα αΦτο το σαιτ ηθελα να κανο της ερωτησης που αναρετιο, ουν τοσο καιρω και δεν ειχα κανεναν να με βοιθειση για αυτο κανο τοσες εροτησ ΣΥΓΝΏΜΗ
 
ενταξει οπλος τοσο καιρο που τα εχω ειχα διαφορες ερωτησης και μετο που βρικα αΦτο το σαιτ ηθελα να κανο της ερωτησης που αναρετιο, ουν τοσο καιρω και δεν ειχα κανεναν να με βοιθειση για αυτο κανο τοσες εροτησ ΣΥΓΝΏΜΗ
Και πολύ καλά έκανες αλλά όταν κάνεις ερωτήσεις εσύ, πρέπει να απαντάς επίσης στις ερωτήσεις που σου κάνουν οι άλλοι, αλλιώς δεν γίνεται διάλογος να βγει συμπέρασμα.
 
Παιδια μήπως να σοβαρευτουμε λίγο και να μη μιλάμε με ποσοστά; Σπύρο αν διαβάσεις προσεκτικά τα άρθρα περί αναπαραγωγής των παπαγάλων και το ζευγαρι σου ταιριάξει τότε όλα θα πάνε καλά. Υπομονή...
Δηλαδή μπορεί και να μην ταιριάζουν;
 
Αυτά όταν έρθει η ώρα τους θα ζευγαρώσουν.
Το θέμα είναι να είσαι και εσύ έτοιμος να φροντίσεις σωστά εκείνη την στιγμή.
 
ως φιλοι μπορει να ζευγαρώσουν;

Σπύρο καλησπέρα! Κάνε νέο θέμα να παρεθέσεις τις ερωτήσεις σου γιατι χαλας το θέμα του Ηλία. Επίσης διάβασε τα άρθρα που σου έδωσε η Παναγιώτα. Όταν τα πουλιά ζευγαρώνουν δεν ζευγαρώνουν φιλικά αλλα για ένα σημαντικό σκοπό!
 
Σπύρο καλησπέρα! Κάνε νέο θέμα να παρεθέσεις τις ερωτήσεις σου γιατι χαλας το θέμα του Ηλία. Επίσης διάβασε τα άρθρα που σου έδωσε η Παναγιώτα. Όταν τα πουλιά ζευγαρώνουν δεν ζευγαρώνουν φιλικά αλλα για ένα σημαντικό σκοπό!

Συγνώμη φίλε, με μπέρδεψε το όνομα του θέματος τωρα είδα οτι είναι δικό σου!
 
δηλαδη πως να ετημαστο
Να διαβάσεις, να ρωτήσεις, να μάθεις, να τα φροντίζεις σωστά, διατροφή και καθαριότητα.
Σου έχουμε ζητήσει εκατό φορές κάποιες πληροφορίες και εσύ το μόνο που ρωτάς συνέχεια είναι - θα ζευγαρώσουν; - είναι άρρωστη;
 
Back
Top