Γενικά Ηρθαν τα cockatiel μου

thanasis76

PB Member
Εγγραφή
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
213
Πόλη
Ερμούπολη
καλησπερα! Μετα απο μερες αναμονης και σπασιμο νευρων τελικα τα πλασματακια μου ηρθαν...
στις 2 πρωτες φωτο ειναι το ενα cockatiel και στις αλλες δυο το αλλο...
..
 

Συνημμένα

  • DSC04431.webp
    DSC04431.webp
    25,1 KB · Προβολές: 110
  • DSC04432.webp
    DSC04432.webp
    22,8 KB · Προβολές: 94
  • DSC04436.webp
    DSC04436.webp
    21,3 KB · Προβολές: 108
  • DSC04437.webp
    DSC04437.webp
    18,6 KB · Προβολές: 96
Καλως ηρθανε! :D Πολυ ομορφα!

Το πρωτο εχει κατι στο ενα ρουθουνακι; 😕 Μου φανηκε λιγο πιο ροζ απο το αλλο;
Τι ηλικια εχουνε;
 
Να σου ζησουν Θαναση!φανταζομαι οτι θα ειναι ομορφα! 🙂 (λογω των αλλαγων στο φορουμ, δεν υπαρχουν φωτογραφιες προς το παρον)
 
να σου ζησουν!φανταζομαι οτι θα πετας σε πελαγη ευτυχιας... 😀 αλλα οι φωτο δεν φαινονται κανω λαθος;
 
σας ευχαριστω ολους! Γιατι ολες αυτες οι αλλαγες; και αυτο το τοσο εντονο χρωμα δεν σας ενοχλει λιγο;
 
Καλως ηρθανε! :D Πολυ ομορφα!

Το πρωτο εχει κατι στο ενα ρουθουνακι; 😕 Μου φανηκε λιγο πιο ροζ απο το αλλο;
Τι ηλικια εχουνε;


φοιβο σου ειχα ξανα απαντησει αλλα τωρα βλεπω οτι χαθηκε η απαντηση; (τι εγινε παιδια; )
αν δεν ειχες προλαβει να δεις σου ειχα γραψει πως το ρουθουνι του δεν εχει κατι, ισως ειναι απο το ρουθουνισμα που μου εριχνε σημερα...
απο ηλικια μου ειπε 5 μηνων...
 
ουτε και σε μενα εμφανιζοντε. Τα χρωματα στο site δεν ειναι τοσο ξεκουραστα οπως πριν, η μου φαινεται.
 
ουτε και σε μενα εμφανιζοντε. Τα χρωματα στο site δεν ειναι τοσο ξεκουραστα οπως πριν, η μου φαινεται.

ολα αυτα συζητωνται εδω!https://community.petbirds.gr/threads/Νέα-εμφάνιση-νέο-όνομα.7045/
 
ουτε και σε μενα εμφανιζοντε. Τα χρωματα στο site δεν ειναι τοσο ξεκουραστα οπως πριν, η μου φαινεται.


οι εικονες παιδια μεταφεροντε τωρα σιγα σιγα, λογο αλλαγης του σιτε... Τα παιδια της ειδα πριν γινει η αλλαγη πιο νωρις...
οσο για το χρωμα πηγα και το ειπα κι εγω...
αν σας ενοχλει κι εσας να το αναφερετε να βοηθησουμε...
 
σας ευχαριστω πολυ ολους! Ειμαι πολυ χαρουμενος αλλα και λιγο στεναχωρημενος που τρομαξαν λιγακι... ☹
 
ok! Τωρα τα δα κι εγω! Ομορφα ειναι! Οντως πρεπει να ναι μικρα αφου εχουν μουντα χρωματα ακομα και λιγο μαυρο στο ραμφος τους! Αλλα εδω θελω να κανω μια ερωτηση, αφου δεν εχουν ξεκαθαρισει τα χρωματα πως ξερεις το φυλλο;
 
τωρα εδω εγω δεν μπορω να ειμαι σιγουρος! Και για τον λογο που λες τον πηρε το πρωι τηλεφωνο πριν τα παρω γιατι ειχε κι αλλα και τον ρωτησε πως ειναι τα ζευγαρια...
τωρα απλα ειμαστε με τα λογια του εισαγωγεα-εκτροφεα...
παιζει ρολο που το ενα ειναι λιγο πιο ογκοδες απο το αλλο...
τα χρωματα ειναι πολυ μουντα οπως ειπες κι εσυ... 😕
 
Back
Top