Γενικά Η Λολα και ο Αρης

constadinos

PB Member
Εγγραφή
24 Νοε 2008
Μηνύματα
486
Πόλη
Περιστέρι
Παιδια η Λολα ζευγαρωνει τον Αρη!:D😕. Τα χω παιξει! Σε λιγο ανεβαζω βιντεο!Η οταν τους πετυχω!
 
Ουαου Μπραβο Κωνσταντινε! Προσεχε μην τους τρομαξεις με το βιντεο...
 
Μα η θηλυκια να ζευγαρωνει τον αρσενικο; Τρελαθηκα. Τωρα σταματισαν εκαναν μια αποπειρα και αυτο ηταν!Για να δουμε...
 
Στα πουλάκια έχεις κάνει test DNA; Σε αυτά δεν μπορείς να πεις με σιγουριά το φύλο, το ξέρεις φαντάζομαι!
 
Να οτι φαινεται!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
Συγγνωμη για την εικονα!
 
Και κατι αλλο στο οποιο μου εβαλε σκεψεις ο Φωτης( Fotis_K )! Αν θα κανουν παιδια θα βγουν στειρα;(Φωτη μην νομιζεις οτι δεν σε εμπιστευομαι απλα θελω να ακουσω και γνωμες των αλλων παιδιων)!
 
Τον λόγο που μπορώ να σκεφτώ κάτι τέτοιο είναι γιατί έχουμε υβριδισμό! Δεν είναι ίδιο είδος μεταξύ τους;
 
Δηλαδη ενα blue masked μπορω να το ζευγαρωσω μονο με blue masked για να μην υπαρχει υβριδισμος;
 
Τον λόγο που μπορώ να σκεφτώ κάτι τέτοιο είναι γιατί έχουμε υβριδισμό! Δεν είναι ίδιο είδος μεταξύ τους;

Οχι... Δες στο αλμπουμ του. Το ενα ειναι roseicolli και το αλλο masked.

Κωνσταντινε δεν υπαρχει προβλημα... Καλα κανεις. Κι εγω το ιδιο θα κανα. 😉
 
Με κατι τετοιο μπορω να ζευγαρωσω το blυe masked μου; Αυτο με την κοκκινη μυτη χωρις υβριδισμο.
 

Συνημμένα

  • hhhgg.webp
    hhhgg.webp
    2,2 KB · Προβολές: 51
Λοιπον οταν ειχα πρωτοπαρει την Λολα ελεγξα τον Κοκο και την Λολα απο κατω(στα γεννητικα τους οργανα)και ειχαν παρομοιο ανοιγμα! Τωρα εκανα το ιδιο και στα δυο... Και του Αρη ηταν τεραστιο το κενο! Αρα με εχουν κοροιδεψει ολοι εκεινοι απο τους οποιους τα αγορασα!
 
Back
Top