Ασθένειες Η καναρα μου κοιμαται ορθια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Myra
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αν μετακομίσεις μαζί με τα καναρίνια ναι δεν έχει νόημα...
Για να μην το αφησουμε τελειως εκτος, θα συνεχισω να την προσεχω απο δω κ περα να δω πως θα συμπεριφερεται και θα σας πω παιδια, ευχαριστω πολυ που με καθησυχαζετε.

Γιαννη, εμεις τα οφ θα τα πουμε :)
 
Καλέ τίποτα δεν έχει το κορίτσι! Μια χαρά είναι! Μύρα σαν να βλέπω εμένα που είχα δει μια θηλυκιά να κοιμάται έτσι! Κι γω είχα αγχωθεί και νόμιζα πως ήταν άρρωστη! Τίποτα δεν έχει! Απλά λόγω ζέστης δεν κοιμάται με το κεφαλάκι μέσα! Είναι σαν να λέμε έβγαλε το πάπλωμα! 😛 Εεε λίγο και η ζέστη εδώ εμείς και είμαστε πιο τεμπέληδες και αργοκίνητοι δε θα είναι το πουλάκι; Βάλτη μαζί με τα μικρά να πετάει να περάσει εκεί πτερόροια! 😉

*Όσο για το οφ γιατί δεν αγοράζεις καμιά κλουβίτσα; 😉
 
Φαινοταν σαν να εχει μια μικρη ασταθεια σε συγκριση με ολα τα αλλα πουλια που ηταν μπαλιτσες και οταν ανεπνεαν κουνουσαν ελαφρως μονο την ουρα.
Σίγουρα κάτι τι ενοχλεί
 
Εχτες το βραδυ κοιμοταν παλι ετσι. Δεν την ειδα να εχσι ασταθεια αλλα παλι κοιμοταν χωρις να ναι μπαλα...
 
Σημερα στις 9:30 που ελεγξα κοιμοταν μπαλιτσα... Και τωρα που την ειδα μπαλιτσα ειναι.
Συμπτωματικα, σημερα δροσισε. Οποτε συνεχιζω την παρακολουθηση και ευελπιστω οπως φαινεται να ηταν απλα λογω ζεστης.

Ευχαριστω παιδια :)
 
Εύχομαι να μην είναι τίποτα και απλά να βαριέται αν όμως αποφασίσεις να τ βάλεις με μικρά να το κάνεις μιά μέρα που θα είσαι κει για να τα παρακολουθείς. Εγώ είχα το πρόβλημα όταν τα έβαλα ότι τα μικρά επιτίθονταν στη μαμα
 
Εύχομαι να μην είναι τίποτα και απλά να βαριέται αν όμως αποφασίσεις να τ βάλεις με μικρά να το κάνεις μιά μέρα που θα είσαι κει για να τα παρακολουθείς. Εγώ είχα το πρόβλημα όταν τα έβαλα ότι τα μικρά επιτίθονταν στη μαμα
Τα εχω ηδη βαλει μαζι, και δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα περα απο ελαχιστους ηπιους καυγαδες για τη μπανιερα ή τις λιχουδιες.

Οσο για τον υπνο.. Δεν εχω προσεξει κατι παρομοιο τον τελευταιο καιρο.
 
Back
Top