Γενικά Η νέα μας δεσποινίδα (κατά πάσα πιθανότητα) κοκατίλ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης inpense
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
τωρα εχω το εξης προβλημα. Να το βαλω να τρωει pellet κατευθειαν. Δηλαδη να ξεκινησω το προγραμμα κατευθειαν η να αφησω κανα 2-3 μερες να φαει σπορια;(vitacraft australia) κεχρι και φρουτα;
 
κουκλα ειναι να σου ζησει οσο για το φυλλο δεν ξερω τιποτα:)
 
τωρα εχω το εξης προβλημα. Να το βαλω να τρωει pellet κατευθειαν. Δηλαδη να ξεκινησω το προγραμμα κατευθειαν η να αφησω κανα 2-3 μερες να φαει σπορια;(vitacraft australia) κεχρι και φρουτα;

δωστου σπορια, μην του πεσουν ολα μαζι!
και αλλαγη περιββαλοντος και τροφής.
τα αλλα τρωνε πελετσ κανονικα;
 
τωρα εχω το εξης προβλημα. Να το βαλω να τρωει pellet κατευθειαν. Δηλαδη να ξεκινησω το προγραμμα κατευθειαν η να αφησω κανα 2-3 μερες να φαει σπορια;(vitacraft australia) κεχρι και φρουτα;

Δωστης οτι τρωνε και τα αλλα! :D Αν τα πελετς υπαρχουνε ηδη μεσα στο κλουβι ακομη καλυτερα να βλεπει τους αλλους να τα τρωνε, θα τα μαθει πολυ γρηγορα κι αυτη! 😉

Αληθεια δεν ειμαι σιγουρος για το φυλο αλλα αν επρεπε να δωσω 51% σε ενα πιθανο φυλο και 49% να ειναι το αλλο... Τοτε μαλλον θα ελεγα ειναι λιγο πιο πολυ αρσενικο, αλλα μην το δεσεις αυτο που λεω...🙄 στον pied χρωματισμο ειναι αρκετα δυσκολο να καταλαβεις και πολλα! Αλλα αν δεν κρατιεσαι ως την πτεροροια κανε ενα DNA οπως λες και θα μας λυθει ολους η απορια!
 
Back
Top