Γενικά Η οικογένεια σήμερα μεγάλωσε κι άλλο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Elli
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Elli

PB Member
Εγγραφή
13 Μαϊ 2020
Μηνύματα
1.940
Πόλη
Αθήνα
Παιδια καλησπερα! Με μεγαλη μου χαρα σας παρουσιαζω το καναρινι-πολυβολο 😁 Ηρθε σημερα στην αγκαλια μου ενα υπεροχο και απιστευτο καναρινι!θελω να ευχαριστησω μεσα απο την καρδια μου τον Νικο @dRain που μου εμπιστευτηκε το καμαρι του!μπηκε στην οικογενεια και αυριο θα τραγουδησει παρεα με ολα τα υπολοιπα καναρινακια μου!βαζω φωτογραφιες αλλα υποσχομαι αυριο να βγουν καλυτερες γιατι τραβηξε ταλαιπωρια σημερα και τωρα ειναι για υπνο!παιδια αν δειτε καμια φωτογραφια να ειμαι κρεμασμενη απο το μπαλκονι και να φωναζει η μαμα μου οχι αλλα καναρινια καντε like να γινω viral 😜

Και παλι σε ευχαριστω πολυ Νικο ειναι απιθανος! 😍

IMG_20201202_173522.webp

IMG_20201202_173528.webp

IMG_20201202_173532-1.webp
 
@PanagiotisAgrinio Σε ευχαριστω πολυ Ναι ο ατιμος ειναι πανεμορφος!
[automerge]1606933048[/automerge]
@sakis ok Σε ευχαριστω πολυ Να σαι καλα!ειναι μια φατσα...του εβαλα νερο και αρχισε να μου τιναζει το νερο προς το μερος μου!ηθελε να παιξουμε μπουγελο φαινεται 😁 παιχνιδιαρης πολυ αλλα μετα τον προσγειωσα για υπνο αυριο η συνεχεια του μπουγελου 🤣
 
@Sissy Σε ευχαριστω παρα πολυ Να σαι καλα!

@ΜΑΡΙΑαα Σε ευχαριστω παρα πολυ Να σαι καλα!ναι ειναι ενας κουκλος αλλα τον ειδα λιγο σημερα γιατι πηγε για υπνο νωρις!τωρα εχει γινει μια ομορφη ασπρη χιονομπαλα 😍
 
Να τον χαίρεσαι υγιεί και χαρούμενο για πάρα πολλά χρόνια Ελλη. Είναι ένας πραγματικός κούκλος με ένα σωρό χαρίσματα. Για αυτό προτείνω να τον ονομάσεις εν συντομία Χάρη 🙂
@dRain συγχαρητήρια για την κίνηση σου. Το καναρινακι είναι σε πολύ καλά και έμπειρα χέρια οπότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς καθόλου.
 
@Γιαννης17 Σε ευχαριστω παρα πολυ Να σαι καλα!Ωραια λοιπον Χαρης το ονομα του!βρεθηκε ο νονος 😁 με κανεις και κοκκινιζω με τα καλα σου και ομορφα σου λογια σε ευχαριστω πολυ!
Τον ευχαριστω τον Νικο για ακομη μια φορα που μου εδωσε και μου εδειξε εμπιστοσυνη για τον Χαρη! 😍
[automerge]1606936201[/automerge]
@giannisvlg Σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια ! 😍μην μου λες τετοια!λες να μην φαει μηλο;θα τρελαθω ! 🤪ειναι καλο καναρινακι ο Χαρης θα φαει μηλο δεν ειναι σαν τα στριμενα δικα μου μωρα 🤣
 
Τελευταία επεξεργασία:
Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου την @Elli , γιατί με την εμπειρία της στα καναρίνια και τη συμπεριφορά της, με έκανε να νιώθω πολύ λιγότερες τύψεις που αποχωρίστηκα τον "Χάρη"!
Τουλάχιστον φεύγει από μένα, αλλά πάει κάπου καλύτερα και με περισσότερους φίλους!
Επίσης με σκλάβωσε το ότι μου είπε πως όποτε και αν το μετανιώσω, να της το πω και θα μου τον επιστρέψει. Δε θα το κάνω, αλλά και πάλι!
Μακάρι να φάει και μήλο, που από όσο τον είχα, είναι αλάνι μεγάλο και περίεργος οπότε είμαι σίγουρος.
@Elli χάρηκα για τη γνωριμία και ευχαριστώ και πάλι για τη βοήθεια!
Περιμένω αντιδράσεις από το παραλήρημα του Χάρη κάποια στιγμή

ΥΓ: Να ζητήσω μια συγγνώμη και από εδώ στον @giannisvlg για την τρίπλα που του έκανα.
 
Είναι ένας κούκλος και το όνομα του πάει γάντι! Και αυτή η πινελιά που έχει στο κεφαλάκι του είναι όλα τα λεφτά!
Να σου ζήσει ο Χάρης για πολλά χρόνια και να τον βλέπουμε συχνά! 😍
 
@myrtiki Σε ευχαριστω πολυ Να σαι καλα!
[automerge]1606943419[/automerge]
@dRain Εγω σε ευχαριστω γι αυτο το υπεροχο καναρινι! 😍Καταλαβαινω πως αισθανεσαι για κατι που αγαπας και πρεπει να το αποχωριστεις γι αυτο σου ειπα και σου ξαναλεω οτιδηποτε αλλαξει εγω ειμαι εδω οποτε θελεις και οτι χρειαστεις!και πρωτα ο Θεος το καλοκαιρι θα σου δωσω απο τα νεα αιματα που θα βγουν!εγω χαρηκα πολυ και σε ευχαριστω πολυ!θα ενημερωνω οσο πιο συχνα μπορω μην ανυσηχεις ολα καλα!τωρα κοιμαται κιολας και αυριο θα βγει ο τενορος απο μεσα του! 😂

Σε ευχαριστω!Να σαι καλα! 😁
[automerge]1606943641[/automerge]
@christina07 Σε ευχαριστω παρα πολυ! 😍 Να σαι καλα!Ναι το ονομα του παει γαντι!βεβαια θα βλεπετε τον Χαρη συχνα!αυτη η πινελια ειναι οπως το ειπες ολα τα λεφτα! 😁
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top