Γενικά Η οικογένεια σήμερα μεγάλωσε κι άλλο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Elli
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
@seemsfunny Σε ευχαριστω παρα πολυ Να σαι καλα!
[automerge]1606986075[/automerge]
@ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 Να σαι καλα 😁!Σιγουρα για να βγει τετοιος τενορος ο Χαρης!Σε ευχαριστω παρα πολυ
 
Τελευταία επεξεργασία:
!παιδια αν δειτε καμια φωτογραφια να ειμαι κρεμασμενη απο το μπαλκονι και να φωναζει η μαμα μου οχι αλλα καναρινια καντε like να γινω viral 😜
Βγάλε ένα βίντεο να τα ακούσουμε όλα μαζί...
 
@dRain Χθες δεν προλαβαμε να σου ευχηθουμε για την γιορτη σου!σου ευχομαστε εστω και καθυστερημενα Χρονια Πολλα και οτι λαχταρας να το αποκτας οπως εσυ επιθυμεις 😁 😉 Ειναι μια χαρα ο κουκλος σου μην ανυσηχεις!δινει τα ρεστα του στο τραγουδι!σου βαζω φωτογραφιες 😁

Εδω με κοιταει με μισο ματι 😂 που του σφυραω!
IMG_20201207_152731.webp
Εδω γυρναει πιο πολυ το ματι του 😂 παλι που του σφυραω!
IMG_20201207_152738.webp
Και εδω το σφυριγμα, μου βγηκε καπως δυνατο και γυρισε αποτομα να δει απο που ηρθε ο ηχος 🤣 αλλα καταφερα τελεια φωτογραφια 😍
IMG_20201207_152746-1.webp
 
@ΜΑΡΙΑαα Σε ευχαριστω παρα πολυ στην τελευταια φωτογραφια ειναι ολα τα λεφτα με το υφος του 😂μου βγηκε το σφυριγμα πιο δυνατο και γυρισε να δει απο που ερχεται ο ηχος!φαινεται αιφνιδιασμενος,λεει ποιος σφυραει πιο δυνατα απο μενα;😂εχει πολυ πλακα!
 
@christina07 Ναι ναι οτι πρεπει για εξωφυλλο vogue!Σε ευχαριστω παρα πολυ εχει μια σπιρταδα στα ματια του που οτι ηχο και να ακουσει ειναι περιεργος και σταματαει το τραγουδι σαν να θελει να ακουσει και μετα ξανασυνεχιζει😂η φωτογραφια η τελευταια ειναι για φοντο κινητου,ταμπλετ,λαπτοπ για παντου😍
 
Back
Top