Γενικά Η προσπάθεια έφτασε στην κορυφή

Συγχαρητήρια και πάλι είμαι πολύ περήφανος που σεχω φίλο έστω και διαδικτυακά...
Κι εγώ συνονόματε έτσι αισθάνομαι με σας!
 
Συγχαρητήρια Γιάννη για την διπλής αξίας νίκη! Είναι υπέροχο το συναίσθημα να ολοκληρώνεται με αυτό τον τρόπο η προσπάθεια σού και ένα καλό μάθημα σε όλους μας να μην παραταμε εύκολα τούς στόχους που βάζουμε και αργά ή γρήγορα η προσπάθεια ανταμείβεται!
 
Πολύ όμορφα Γιάννη και συγχαρητήρια για την επιτυχία σου! 👍

Γιατί δεν το έδειξες σε άσπρο ή κάποιο άλλο ανοιχτόχρωμο φόντο, νομίζω θα φώτιζε πιο πολύ το χρώμα του. Τον φόντο τον διαλέγεις εσύ ή ότι έχουν στην έκθεση;
 
Είναι μέσα στα εκθεσιακά κλουβιά Ανέστη και για τα συγκεκριμένα το χρώμα είναι το λευκό.
Υπάρχουν και φωτογραφίες αλλά και videos από τα συγκεκριμένα κι αν θέλεις μπορώ να τις ανεβάσω...
 
Είναι μέσα στα εκθεσιακά κλουβιά Ανέστη και για τα συγκεκριμένα το χρώμα είναι το λευκό.
Υπάρχουν και φωτογραφίες αλλά και videos από τα συγκεκριμένα κι αν θέλεις μπορώ να τις ανεβάσω...

Nόμιζα ότι τα βγάλατε απο εκεί και τα βάλατε στο μπλε κουτί για την αξιολόγηση. Τόσο σχετικός είμαι.
 
Μπράβο, συγχαρητήρια! Πραγματικά χάρηκα και γω, ασχετος απο διαγωνισμούς, μη ξεροντας τι σημαίνουν καλα καλά οι ορισμοί οπαλ, φαιο κτλ και μη έχοντας σταθεί ικανός να βγάλω ποτέ τα δικά μου πουλιά. Δεν ξέρω για ποιο πρέπει να σε πρωτοθαυμάσει κανεις: Για το ότι το πέτυχε αυτό Έλληνας, για το ότι πηγες κόντρα στο ρεύμα και έφτασες απέναντι, για το όραμα που πίστεψες και πέτυχες, για τις θεσεις στο διαγωνισμό ή για όλα αυτά μαζι; Όσο για το ποιος χρωστάει σε ποιόν πολλές φορές οι συμβουλές σου εμένα προσωπικά με σώσανε και σ ευχαριστω!
 
Back
Top