Η φάρμα μου

Πολυ ωραια η φαρμα σου.
Να ρωτησω κατι.. Καποια απο αυτα τα τρωτε; Εννοω τα μεγαλωνετε για να τα δειτε μια μερα στο πιατο σας; Εμενα αυτο λιιιγο θα με χαλουσε.

Αλλα δειχνει οτι τα αγαπατε και οτι κανετε τα παντα για να ζουνε ευτυχισμενα :).
 
Εεε να σου πω κ γω αν ειχα πχ παχιες παχιες κοτες οσο κ να τις λυπομουν που θα τις μεγαλωνα μια μερα θα θελα να φαω μια σουπα που ερχονται κ κρυα! Ξερω ειμαι τραγικη αλλα ετσι το βλεπω!
 
Πολυ ωραια η φαρμα σου.
Να ρωτησω κατι.. Καποια απο αυτα τα τρωτε; Εννοω τα μεγαλωνετε για να τα δειτε μια μερα στο πιατο σας; Εμενα αυτο λιιιγο θα με χαλουσε.

Αλλα δειχνει οτι τα αγαπατε και οτι κανετε τα παντα για να ζουνε ευτυχισμενα :).
κάποια Αριάδνη εκτρέφονται γι αυτό τον σκοπό, πάντως εγώ δεν τα εκτρέφω για αυτό τον σκοπό γιατί έχουν σκληρό κρέας, μόνο αυγά παίρνω:)
 
Επειδη εχουν σκληρο κρεας; Χμμ.. Μονο γι αυτο.

Ισως να ειμαι ψηλο ευαισθητη. Απλα ενα ζωο που ταισα εγω, που φροντισα εγω, που ημουν διπλα του οταν ηταν αρρωστο, που το ειδα να τρεχει κτλ δεν θα μπορουσα μετα να το δω στο πιατο και να το φαω. Το εσωσα απο μια αρρωστια για να καταληξει στο στομαχι μου;

Τεσπα.. Περα απο αυτο.. Ειναι πανεμορφα και να συνεχισεις να τα φροντιζεις ετσι.. :)
 
Πολυ ομορφη φαρμα ευχομαι με τον καιρο να μεγαλωσει και να πολλαπλασιαζονται συνεχεια.
Χιλια μπραβο
 
Είναι τέλεια. Συνέχισε με την ίδια όρεξη την προσπάθεια σου.΄Σε φαντάζομαι να απολαμβάνεις τον καφέ σου στην φάρμα.
 
Back
Top