Αγορά Η χαρα του 9χρονου Ανδρεα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης danis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εγώ πιστεύω πως καλήτερα θα ήταν ένα παπαγαλάκι παρά καναρίνι, διότι θές να κάθετε στο χέρι και λοιπά, πιστεύω καλήτερα ένα παπαγαλάκι...
 
παιδια δεν εχο βρει ακομα και ο Αντρηκος με εχει τρελανη αν μπορη καπιος ας εποικηνονιση μαζι μου. Για παπαγαλακι εκτο το οτι δεν θελο(εξηγο πιο πανο) δεν του αρεσει το ραμφος.Αν θελει και μπορη καπιος να με σοση.

ευχαριστο
 
παιδια δεν εχο βρει ακομα και ο Αντρηκος με εχει τρελανη αν μπορη καπιος ας εποικηνονιση μαζι μου. Για παπαγαλακι εκτο το οτι δεν θελο(εξηγο πιο πανο) δεν του αρεσει το ραμφος.Αν θελει και μπορη καπιος να με σοση. ευχαριστο

Εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι χωρις να φανω κακοπροαιρετη:)
Προσωπικα εγω δυσκολευομαι να χαρισω σε καποιον καποιο πουλακι μου που δεν ξερω καλα, κι οχι φατσικα εστω απο την συμμετοχη του στο φορουμ
Αφου λοιπον το παιδι εχει τρελαθει τοσο και το θελει πολυ και οντως τα αγαπαει, δεν θα ηταν ωραιο να τον παρεις απο το χερακι και να πατε σε ενα πετ σοπ και να διαλεξει οποιο του αρεσει;
Απο αυτα που θα του προτεινεις εσυ ομως κρινοντας τα σε θεμα υγειας και ηλικιας 😉
 
αν δεν εχεις παρει και θες παρε ενα τηλ να σου δωσω εγω. (μονο σαβ/κυριακο ομως απογευμα μπορω) ειμαι ευοσμο.

Αυτό ισχύει και για άλλους ή μόνο για τη "χαρά του 9χρονου Ανδρέα";
 
παιδια αν καπιος δεν θελει να χαριση καπιο νεο πουλι τοτε ας ανταλαξουμε με ενα θυλικο καναρινακι η αν ξερει καπιος κανενα πετ σοπ που εχει φετινα πουλια ασ μου πει που μπορο να το βρο. Θελο ο μικρος να γνοριση τα πουλια σωστα και με αγαπη. αυριο θα ανεβασο φοτο με τιν καναρα.
Αν εβγαζα φετος εστο και ενα πουλακι δεν θα εμπενα σε αυτη τι διαδικασια, αλα δυστιχος ειμαι πολι ατυχος δεν καταφερα να μεγαλοση κανενα μικρο. ειμαι πολι απογοητευμενοσ με αυτο συμβενη, δεν θελο να απολογουμε για τιποτα, αν καπιος θελει ας με βοηθιση.


ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ
ΦΙΛΙΚΑ ΔΑΝΗΣ
 
λοιπον φιλε παρε το μικρο και ελα να του κανω ενα δωρο. τηλ ********* κυριακη μετα τις 5 θα ειμαι στο σπιτι. Φιλοι μου λυπαμαι αλλα δεν εχω να δωσο σε ολους. Φιλικα σακις_40
 
Back
Top