Φροντίδα Θα ήθελα να αγορασω ενα μεγαλο κλουβι για 4-5 παπαγάλους κόκατιλ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης fredy
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

fredy

PB New Member
Εγγραφή
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
128
Πόλη
Βέροια
Γεια σας! Θα ήθελα να αγοράσω ένα κλουβί ειδανικο για 4-5 παπαγάλους κόκατιλ (δυο μεσέους και 2 μικρούς). Εψακσα αλλα δεν βρηκα αυτο το κλουβι. Μπορείτε να με βοηθεισετε;
 
Δηλ. απο οτι καταλαβαίνετε θέλω ενα κλουβι 30Χ30.
Αυτό το κλουβί είναι τόσο μικρό που ούτε για εκπαίδευση καναρινιών φωνής δεν κάνει.
Πιθανόν γι' αυτό και δεν το βρίσκεις...
 
30 ek x 30 ek? einai mikro; na to alajo tote thx

ok

Μπορεις ομως να με βοηθείσεις να βρω το κλουβί που χρειάζομαι;
 
Για τόσα πουλιά θα πρέπει να φτιάξεις κλούβα απο μόνο σου αν και υπάρχουν κλουβιά που να χωρανε τον αριθμό πουλιών που θες αλλά είναι ακριβά και εξαρτάται απο το τί ποσο είσαι διατεθειμένος να δώσεις... Πάντως αν επιλέξεις να φτιάξεις μόνος σου βγαίνει πιο φτηνό.
 
Νομίζω θα χρειαστείς κλούβα εσωτερικού χώρου...
lg-73131-54894-bird.jpg
 
ωραία! Σε ευχαριστώ οτι ήθελα μα... Πια είναι η τίμη του, από που το πήρες, και γιατί λέει :toys not included?
 
ωραία! Σε ευχαριστώ οτι ήθελα μα... Πια είναι η τίμη του, από που το πήρες, και γιατί λέει :toys not included?
Αυτό δεν είναι δικό μου προς θεού!
Το δικό μου είναι πολύ μικρότερο...
iup.webp
Για τιμή τόσο μεγάλα κλουβιά θα κάνουν 200-300 και...🙄
 
Γεια σας! Θα ήθελα να αγοράσω ένα κλουβί ειδανικο για 4-5 παπαγάλους κόκατιλ (δυο μεσέους και 2 μικρούς). Εψακσα αλλα δεν βρηκα αυτο το κλουβι. Μπορείτε να με βοηθεισετε;

Δεν είναι σωστό να μπλέξεις πουλιά διαφορετικών μεγεθών. Μπορεί να αποβεί επικίνδυνο. Αλήθεια σε τι είδη αναφέρεσαι ακριβώς;

Δες αυτό το κλουβί που πουλιέται εδώ σε αγγελία του φόρουμ. https://community.petbirds.gr/threads/Πωλείται-κλούβα-εξωτερικού-ή-εσωτερικού-χώρου.21997/
 
κόκατιλ. Εχω ένα και το χειμώνα θα αγοράσω αλλο ένα να ζευγαρωσουν. Θα με πεις τώρα οτι μπορει και να μην γίνει αλλά και να μην γίνει παλί οι παπαγάλοι μου θέλω να είναι άνετοι και να είναι στο φυσικό τους περιβάλλον
 
Back
Top