Φροντίδα Θα αντεξει ενα καναρινι αυτη τη διαδρομη;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης panos_sk
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Τα λόγια για τέτοιου είδους περιπτώσεις είναι περιττά.
Το forum αυτό δεν αποσκοπεί μόνο στο να μας υποστηρίξει στις σχετικές μας με τα εξημερωμένα πτηνά απορίες αλλά επιδιώκει ταυτόχρονα να ευαισθητοποιήσει όλο και περισσότερα άτομα για αυτά τα τόσο ευαίσθητα ζητήματα.
Αν όντως επρόκειτο για κάτι τέτοιο, πραγματικά λυπάμαι.
 
Βρε Πάνο, τι ακριβώς γίνεται; Καναρίνι έφερες απο τον παππού ή κάποιο άλλο άγριο πουλάκι; Σε άλλο θέμα είχες πει οτι ο παππούς έχει μόνο ενα καναρινακι. Εδώ λες οτι το έφαγε η γάτα και οτι έφερες άλλο;
Δεν είπα ότι έφερα άλλο μόνο ότι του πήγα άλλο!
 
Το θέμα αφορά καναρινακι το οποίο του έκανε δώρο αυτός από κει που αγοράζει τροφές για τα σκυλιά και τις γάτες! Επίσης ναι είπα ότι έχει ιθαγενή και συγκεκριμένα μια αρσενική καρδερίνα, τον αν δεν με πιστεύεται είναι δικός σας θέμα. Κι όπως επίσης εκεί λέει ότι "για αυτό το λογο" δεν απαντούσα, ο λόγος είναι επειδή μπαίνω τακτικά γιατί έχω και διαβάσματα! ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!
 
Πάνο, για να ξεκαθαριστούν κάποια πράγματα και να μπορούμε να βγάζουμε και εμείς νόημα από τα μηνύματα σου θα πρέπει να μας λες την αλήθεια. Εάν προσπαθείς να πάρεις πληροφορίες για ιθαγενή, κρύβοντας τα και παρουσιάζοντας τα ως καναρίνια, δεν κερδίζεις κάτι. Λες την αλήθεια και κάνεις και ένα κόπο να μας περιγράψεις αυτό που θέλεις να πεις και σε συμβουλεύουμε αναλόγως. Δεν θέλω να κρίνω, αλλά εγώ προσωπικά δεν έχω καταλάβει σε πολλά από τα θέματα σου, τι ρωτάς...
 
Δεν προσπαθώ να πάρω πληροφορίες από αυτά τα φόρουμ και συγγνώμη αν πολλές φορές δεν βγάζετε νόημα αλλά και εγώ δεν μπορώ να τα θέσω σωστά ! Συγγνώμη που σας ταλαίπωρω!
 
Δεν είπα ότι έφερα άλλο μόνο ότι του πήγα άλλο!
Ναι ομως γιατι του πηγες καναρινακι εκει;
Αυτο μας το ειπες χτες πρωτη φορα.
Τοσα θεματα που ανοιξες αφορουσαν ενα καναρινι που εσυ θα επαιρνες απο εκεινον επειδη ειχε προβλημα υγειας και δεν μπορουσε να το φροντισει.
Πως ξαφνικά πηγες ενα καναρινι δικο σου σε καποιον που θα σου εδινε το δικο του επειδη δεν μπορουσε να ασχοληθει; 🙄
Hey Panos...
 
Δεν προσπαθώ να πάρω πληροφορίες από αυτά τα φόρουμ και συγγνώμη αν πολλές φορές δεν βγάζετε νόημα αλλά και εγώ δεν μπορώ να τα θέσω σωστά ! Συγγνώμη που σας ταλαίπωρω!
Δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη.Απλώς κάποιες φορές προσπάθησε να είσαι πιο κατανοητός. 🙂
 
Ναι ομως γιατι του πηγες καναρινακι εκει;
Αυτο μας το ειπες χτες πρωτη φορα.
Τοσα θεματα που ανοιξες αφορουσαν ενα καναρινι που εσυ θα επαιρνες απο εκεινον επειδη ειχε προβλημα υγειας και δεν μπορουσε να το φροντισει.
Πως ξαφνικά πηγες ενα καναρινι δικο σου σε καποιον που θα σου εδινε το δικο του επειδη δεν μπορουσε να ασχοληθει; 🙄
Hey Panos...
αυτο που θα του πηγαινα θα το εκανε δωρο στον ανιψιο του που ειχε γενεθλια μετα απο 5 μερες
 
αυτο που θα του πηγαινα θα το εκανε δωρο στον ανιψιο του που ειχε γενεθλια μετα απο 5 μερες
Συγγνώμη δεν μας πέφτει λόγος αλλά επειδή μας ροκανίζεις χώρο και χρόνο, θα σε ρωτήσω:
γιατί πολύ απλά δεν του χάριζε αυτό που είχε;
Και έπρεπε να ασχοληθούμε σε δύο θέματα με την μεταφορά, με την ασθένειά του, με τα χρήματα που δεν είχες να ταξιδέψεις και όλα τα οικογενειακά σας που δεν μας αφορούν και δεν θέλουμε να ξέρουμε;
Πάνο, παίξε με κάτι άλλο παιδί μου.
 
Back
Top