Γενικά Θα πάρω 2 κλασικά παπαγαλάκια σε ζευγάρι

Μα γι αυτό είμαστε εδώ φίλε μου! Να βοηθάμε και να μας βοηθάμε! 😉
Νικόλα, έβγαλες καμμιά άκρη με το λευκό; Με τα δύο θηλυκά τι θα κάνεις τελικά; Θα αλλάξεις το ένα;
 
Άρα δεν μπορεί να ξέρει αν ήταν ζευγάρια, μπορεί απλώς να είχαν μια φιλική σχέση μεταξύ τους! Πως θα μπορούσε άλλωστε, από την στιγμή που το μπλε της πρώτης φωτό είναι ακόμη πολύ μικρό! Πάντως όταν θέλουμε να δημιουργήσουμε ζευγάρια, δεν αγοράζουμε από τον ίδιο διότι οι πιθανότητες να έχουν συγγένεια μεταξύ τους είναι μεγάλη!



Κουτσομπολίστικα το ρώτησα, επειδή όταν έψαχνα για τον αρσενικό μου, γύρισα καμμιά δεκαριά και είπα μήπως έχω πάει και εκεί! Δεν έχω πάει τελικά 😵!
εγω νομιζω λογικα θα εχουν συγγενεια γιατι τα φερνουν απο το ιδιο εκτροφεα ολα! ισως θα μπορουσες να ανταλαξεις τα δυο με καποιο παιδι ή κατι τετοιο γιατι λογικα δεν τα δεχονται πισω
 
εγω νομιζω λογικα θα εχουν συγγενεια γιατι τα φερνουν απο το ιδιο εκτροφεα ολα! ισως θα μπορουσες να ανταλαξεις τα δυο με καποιο παιδι ή κατι τετοιο γιατι λογικα δεν τα δεχονται πισω

Πάρα πολύ πιθανό! Όσο για την αλλαγή, μια χαρά θα του τα αλλάξουν, γιατί εκτός του ότι τα έχει μόνο 2 μέρες, ο Νίκος ζήτησε 2 ζευγάρια, και ο μόνος τρόπος για να γίνει ζευγάρι το πρώτο, είναι να παντρευτεί στην... Τήλο! 😛 Κι αυτό λόγω λάθους του πωλητή!
 
Πάρα πολύ πιθανό! Όσο για την αλλαγή, μια χαρά θα του τα αλλάξουν, γιατί εκτός του ότι τα έχει μόνο 2 μέρες, ο Νίκος ζήτησε 2 ζευγάρια, και ο μόνος τρόπος για να γίνει ζευγάρι το πρώτο, είναι να παντρευτεί στην... Τήλο! 😛 Κι αυτό λόγω λάθους του πωλητή!
α😀 παντος λογικα μπορει να τα αλλαξει! Εγω το ειπα γιατι πολλοι λενε οτι δεν γινονται αλλαγες αλλα εφοσον εγινε λαθος τοτε ειναι υποχρεομενος
 
Μα γι αυτό είμαστε εδώ φίλε μου! Να βοηθάμε και να μας βοηθάμε! 😉
Νικόλα, έβγαλες καμμιά άκρη με το λευκό; Με τα δύο θηλυκά τι θα κάνεις τελικά; Θα αλλάξεις το ένα;
Θα ήθελα να το αλλάξω άλλα αυτος που τα πήρα είναι όλα στην ίδια φάση και ηλικία και μου είπε να περιμένω κανένα δίμηνο να το σιγουρεψω και μετά να το αλλάξω. Τι να κάνω παω με τα νερά του

Πάντως κάνω και συναλλαγή αν θέλετε

Ανταλλαγη εννοω...
 
Θα ήθελα να το αλλάξω άλλα αυτος που τα πήρα είναι όλα στην ίδια φάση και ηλικία και μου είπε να περιμένω κανένα δίμηνο να το σιγουρεψω και μετά να το αλλάξω. Τι να κάνω παω με τα νερά του

Πάντως κάνω και συναλλαγή αν θέλετε

Ανταλλαγη εννοω...
καλο ειναι να περιμενις αλλα μπορι και να ενδιαφερθει κανενας για ανταλαγη!
 
Back
Top