Θερμοκοιτίδα νεοσσών

Για νοσοκομειακό κλουβί έχω κάποια δεδομένα... http://www.ornitalia.gr/specialaxejuars/424-.html
Για κάτι πιο εξεζητημένο... όχι

Γιάννη αυτή η τιμή είναι... Εξωφρενική! Αν κάποιος το φτιάξει μόνος του, όσο λουσάτο και αν το κάνει δεν πρόκειται με τίποτα να υπερβεί τα 60-70 Ε!
 
Αν κάποιος το φτιάξει μόνος του, όσο λουσάτο και αν το κάνει δεν πρόκειται με τίποτα να υπερβεί τα 60-70 Ε!
Συμφωνώ και επαυξάνω.
Κι εγώ έχω μπει στη διαδικασία αυτό του τύπου κατασκευής...
Αλλά με έχει "φρενάρει" το capital control.
 
Αν κάποιος το φτιάξει μόνος του,
Με την προϋπόθεση να πιάνουν τα χέρια του.. ας πούμε εγώ δυστυχώς "δεν το έχω", δεν πιάνουν τα χερια μου, οπότε αγοράζω πάντα έτοιμα (κλούβες κτλ) ☹
 
Συμφωνώ και επαυξάνω.
Κι εγώ έχω μπει στη διαδικασία αυτό του τύπου κατασκευής...
Αλλά με έχει "φρενάρει" το capital control.
εννοείς για να αγοράσεις από ebay κλπ;αν ναι. Γίνετε και μάλιστα σχετικά ευκολα αν η πληρωμή γίνετε μέσω paypal...

Με την προϋπόθεση να πιάνουν τα χέρια του.. ας πούμε εγώ δυστυχώς "δεν το έχω", δεν πιάνουν τα χερια μου, οπότε αγοράζω πάντα έτοιμα (κλούβες κτλ) ☹
Αλίκη έτσι είναι. Για να κάνει κάποιος κατασκευές χρειάζονται εργαλεία, ο κατάλληλος χώρος κλπ
 
Αλίκη δεν ξέρω αν υπάρχει έτοιμο για να το αγοράσεις. Εγώ το έφτιαξα χρησιμοποιώντας παλιά υλικά που υπήρχαν στο εργαστήριο μου, μόνο τον θερμοστάτη αγόρασα από ebay 10E ο οποίος μάλιστα χάλασε (ο αισθητήρας), και τον αντικατέστησα.
Παίρνοντας την ιδέα απο την Δημήτρη έφτιαξα και εγω ένα τέτοιο πέρυσι που το χρειάστηκα απο ένα παλιό τάπερ παγωτού, ένα παλιό πορτατίφ και ένα θερμοστάτη αξίας περίπου 10€ και δούλεψε μια χαρά !
+Ότι το πλαστικό τάπερ πλένετε και πιο εύκολα 😉

Έτσι κάνω κι εγώ αλλά δεν μου το επιτρέπουν...
με paysafe ή paypal;
 
εγώ είχα ακούσει οτι το paypal ήταν ο τρόπος να παρακάμπτεται το capital control... ίσος να άλλαξε κάτι
αλλά ίσος και να υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα στην δική σας περίπτωση
Η paypal εχει καποιο οριο το μηνα σε ποσο εξοδων.
 
Τα θερμαινόμενα δάπεδα που πουλάνε για ερπετά δεν κάνουν γι αυτή την περίπτωση;
 
Back
Top