Ιδιοκατασκευή συστοιχίας κλουβιών

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης sax1400
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Συγχαρητηρια Γιωργο! Δεν ξερω απο καναρινια κ αντιστοιχες κλουβες, αλλα αυτο που βλεπω φαινεται εξαιρετικο!
Να εχεις παντα χαρουμενα κ υγιη πουλακια σου ευχομαι!
 
Μπράβο! Πολύ καλή και προσεγμένη δουλειά.
Κάτι ανάλογο θέλω να φτιάξω. Προς την άνοιξη το βλέπω.
 
σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.σας ευχομαι να εχετε παντα υγιη και αναπαραγωγικα πουλακια!
 
Πολυ καλη δουλεια Γιωργο! Εξαιρετικη! Ετσι οπως πατε εσεις παιδια θα τα κλεισετε τα pet shops 😛
 
Ωραια κατασκευη. Το μονο προβλημα που θα αντιμετωπίσεις είναι με το φαγητο το πουλιών που θα πέφτει υποχρεωτικά ανάμεσα στα ταψιά με τους πάτους. Το ίδιο πρόβλημα το έχω και εγώ με την δικιά μου συστιχία από πλέξιγκλας. Να την χαίρεσαι την κατασκευή σου μαζί με τα πουλάκια σου.
 
πολυ καλη κατασκευη. Μπραβο. Τα χερια σου πιανουν.
τελικα η μελαμίνη πιανει ψειρες;η οχι.
 
Πολύ καλή δουλειά

Γειά από Ηράκλειο. Φίλε ειναι άπαικτο. Πραγματικά μιλάμε για πολύ μεράκι. Θα ήθελα άν θέλεις και συ να μού πείς από που προμηθεύτηκες τις προσόψεις των κλουβιών. Συνχαρτήρια και πάλι.
 
Όντως πολύ ωραία κατασκευή.
Και γω θα ήθελα να μάθω απο που πήρες τις προσόψεις και πως τις ζητάς γενικότερα.
 
ευχαριστω παιδια! Οι προσοψεις ειναι 30χ40 με πορτακι για εξωτερικη φωλια και τις εχω παρει απο τον κικλο http://www.kiklos.info/shop6/ . Δες εδω
 
kαλημερα
ειναι παρα πολυ καλη η δουλεια που εχεις κανει.
αν μας ελεγες και ποσο σου στοιχισε περιπου
να εισαι σιγουρος θα σου εκανα και παραγγελια...
 
Πολυ καλη δουλεια! Επειδη εχω ψαξει αρκετα σε μαγαζια αλλα και στο νετ για ιδιοκατασκευες ομολογω οτι ειναι απο τις πιο ωραιες που εχω δει!
 
Back
Top