Γενικά Καινούργιος σύντροφος double yellow headed

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης makriss
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Είμαι πολύ περιφανος! Σήμερα αν και απ εξω κατάφερα να την χαιδεψω! 🙂 Και οσες φορες και αν έβαλα το χερι μου μέσα δεν με δάγκωσε δυνατά καμια!
 
Προβλέπω μεγάλο έρωτα χα χα, χαίρομαι πολύ με την χαρά σου και με το πουλάκι που θα βρει επιτέλους μόνιμη ασφαλή συντροφιά!
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
αυτό είναι το πρωτο μας βίντεο!
 
Προφανος θέλει κάποια ωρα μιας και τώρα το ανέβασα θα το ξαναδώ το σε καμια ωρα. Δοκίμασε να γράψεις στο youtube πρωινή κουβεντουλα! Με το θαυμαστικό μήπως το ανοίξει απο εκεί! 🙂
 
Το δαχτυλιδι της γράφει 618 HT GR.V ξέρει κανεις να μου πει πως διαβάζεται; Καλημέρα!
 
Το δαχτυλιδι της γράφει 618 HT GR.V ξέρει κανεις να μου πει πως διαβάζεται; Καλημέρα!

Κατι λειπει νομιζω... Το διαβασες ολο; Σε αφηνει να το πιασεις και να περιστρεψεις για να το δεις καλυτερα;

Εντιτ : 618 αριθμος πουλιου, ΗΤ (Ηλιας Τσιροζιδης ο εκτροφεας), GR.V (Greece, Vari) πρεπει να εχει ακομη ενα διψηφιο που ειναι η χρονολογια γεννησης, κοιτα καλυτερα.
 
Κατι λειπει νομιζω... Το διαβασες ολο; Σε αφηνει να το πιασεις και να περιστρεψεις για να το δεις καλυτερα;
Το δαχτυλίδι είναι ασημενιο. μπορεί να μην το διαβάζω καλά γιατί ακόμα φοβάται να τον βγάλω εξω. Βάζω το χερι μου μέσα και όταν καταλαβαίνει οτι πάω να τον βγάλω εξω κραζει αλλ; δεν με δαγκώνει το πάω σιγά σιγά για να μην την τρομαζω και όταν επιτέλους τα καταφέρω θα σας πω με σιγουριά τι γράφει. Ευχαριστω
 
Το δαχτυλίδι είναι ασημενιο. μπορεί να μην το διαβάζω καλά γιατί ακόμα φοβάται να τον βγάλω εξω. Βάζω το χερι μου μέσα και όταν καταλαβαίνει οτι πάω να τον βγάλω εξω κραζει αλλ; δεν με δαγκώνει το πάω σιγά σιγά για να μην την τρομαζω και όταν επιτέλους τα καταφέρω θα σας πω με σιγουριά τι γράφει. Ευχαριστω


Εχω συμπληρωσει με εντιτ στο παραπανω μηνυμα μου οτι μπορεσα να καταλαβω απο αυτα που καταφερες να δεις στο δαχτυλιδι. 😉 Δοκιμασε να τη δελεασεις να ανεβει στο χερι σου π.χ. με ενα αμυγδαλο. Συνδυαζε καθε φορα μια λεξη οπως "απ" ή "πάνω" παντα την ιδια εννοειται. Εμενα οταν ακουν τη λεξη πια σηκωνουν ποδι αμεσως για να ανεβουν.
 
Εχω συμπληρωσει με εντιτ στο παραπανω μηνυμα μου οτι μπορεσα να καταλαβω απο αυτα που καταφερες να δεις στο δαχτυλιδι. 😉 Δοκιμασε να τη δελεασεις να ανεβει στο χερι σου π.χ. με ενα αμυγδαλο. Συνδυαζε καθε φορα μια λεξη οπως "απ" ή "πάνω" παντα την ιδια εννοειται. Εμενα οταν ακουν τη λεξη πια σηκωνουν ποδι αμεσως για να ανεβουν.
Αμα σου πω οτι προτιμάει τους ηλιόσπορους και πετάει τα αμύγδαλα;
 
Έχει συνηθίσει σε ελλειπή, αδιάφορη διατροφή. Θα χρειαστεί επιπλέον προσπάθεια από την πλευρά σου. Αυτό παρά τον κόπο που θα καταβάλεις, θα ενισχύσει πάντως και την σχέση σας.
 
Back
Top