Γενικά Καλο ταξιδι Gemma

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stfns
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Το χειρότερο σενάριο στην αναπαραγωγή σου έτυχε κρίμα, τουλάχιστον έχεις χρόνο για να συνεχίσεις να τα τα'ι'ζεις εσύ; Πριν μερικά χρόνια μου έτυχε ακριβώς το ίδιο και τα μικρά ήταν 6 ημερών ο πατέρας έκανε σαν τρελός έψαχνε συνέχεια την θηλυκια αλλά δεν τα'ι'ζε καθόλου και έτσι τα ταϊζα μια εγώ και μία ή κοπέλα μου τα κατάφεραν και τα τέσσερα πάντως.
 
Το χειρότερο σενάριο στην αναπαραγωγή σου έτυχε κρίμα, τουλάχιστον έχεις χρόνο για να συνεχίσεις να τα τα'ι'ζεις εσύ; Πριν μερικά χρόνια μου έτυχε ακριβώς το ίδιο και τα μικρά ήταν 6 ημερών ο πατέρας έκανε σαν τρελός έψαχνε συνέχεια την θηλυκια αλλά δεν τα'ι'ζε καθόλου και έτσι τα ταϊζα μια εγώ και μία ή κοπέλα μου τα κατάφεραν και τα τέσσερα πάντως.
Δεν παγωσαν;
 
έχεις χρόνο για να συνεχίσεις να τα τα'ι'ζεις εσύ;

Από προχθές το βράδυ ξεκίνησα τάισμα αλλά σήμερα έφερα και τον μπαμπά τους μέσα. Είναι ακόμη στρεσαρισμένος βέβαια και δεν τον έχω δει ακόμη να ταίζει. Παρόλα αυτά φαίνονται εντάξει. Είμαι σε επιφυλακή και θα παρέμβω με τάισμα αν χρειαστεί. Το καλό είναι ότι ανοίγουν το στόμα τους και δεν με φοβούνται όταν χτυπάω με ένα ξυλάκι τη φωλιά τους.
 
κουράγιο και δύναμη για την ανατροφή των μικρών της, εύχομαι όλα να πάνε καλά.

Ευχαριστώ Σίσσυ μου και όλους σας για την πολύτιμη συμπαράσταση και συμβουλές σας. Εύχομαι η Ανώτερη δύναμη που με έστειλε το βράδυ της Πέμπτης εντελώς τυχαία στο μπαλκόνι και γλίτωσα τα μικρά, να με βοηθήσει και στην ανατροφή τους...
 
Όχι βρε Στέφανε.. Δεν το πιστεύω... Λυπάμαι τόσο πολύ! ☹ Καλό της ταξίδι και κουράγιο σε σένα!

Καλώς ή κακώς σε υιοθετήσαν τα μικρά της... Μπορεί να έχασες την Gemma, αλλά η σχέση που χτίζεται τώρα με τα μωρά της και μαζί σου, είναι μοναδική! Στο λέω επειδή ξέρω από τον Άγγελο... Καλή δύναμη φίλε μου!
 
Back
Top