Ασθένειες Κανάρα με μαύρη κοιλιά

Ελπίζω να ξέρει ο εκτροφέας και να μην αρχίσει τα πειράματα. Μακάρι να τη βγάλει καθαρή.
μακάρι φίλε μου να ξέρει τι να κάνει και να μην πάει χαράμι το πουλακι
 
Καλησπέρα Θανάση αν θές να ενημερώσεις το θέμα,έχω και εγώ μία περίπτωση με διογκωμένο συκώτι και με ενδιαφέρει η αγωγή που πήρε και η όποια εξέλιξη.
Σε ευχαριστώ.
 
εγώ μία περίπτωση με διογκωμένο συκώτι και με ενδιαφέρει η αγωγή που πήρε και η όποια εξέλιξη.
Βάλε σε ένα νέο θέμα μια φωτογραφία να δούμε πως μπορεί να αντιμετωπιστεί η δική σου περίπτωση.
Σημείωση: μπορεί να μην απαντούν αλλά οι αναγνώστες παρόμοιων προβλημάτων είναι πάρα πολλοί και το κάθε θέμα λειτουργεί εκπαιδευτικά σε όλους μας.
 
Βάλε σε ένα νέο θέμα μια φωτογραφία να δούμε πως μπορεί να αντιμετωπιστεί η δική σου περίπτωση.
Φωτογραφία δεν υπάρχει γιατί μέχρι χτές μου ήταν εμφανές λόγω γυμνού κορμού. Το θέμα https://community.petbirds.gr/threads/Ποιος-έχει-διάθεση-να-σώσει-ένα-μάλλον-καρδερινοκάναρο.27090/
Σημείωση: μπορεί να μην απαντούν αλλά οι αναγνώστες παρόμοιων προβλημάτων είναι πάρα πολλοί και το κάθε θέμα λειτουργεί εκπαιδευτικά σε όλους μας.
Ο Θανάσης είναι ενεργό μέλος για αυτό και θεώρησα πως μπορεί και να απαντήσει.
 
Καλησπέρα σε ολους!
Συγνώμη για την καθυστέρηση!
Απλα οι υποχρεώσεις είναι πολλές και τρέχω και δεν φτάνω!
το πουλακι ακόμη ζει αλλά το πρόβλημα δεν το εχει ξεπεράσει δυστυχώς!
Δεν ξερω τι ακριβώς χορήγησε στο πουλακι αλλα νομίζω πως αν δεν το δει ειδικός δεν θα βελτιωθεί!
 
Θανάση σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Καταλαβαίνω πως το πουλί είναι στην κατοχή σου τώρα και όχι στον εκτροφέα, σωστά; Αν γινόταν να πείς τίποτε για την διατροφή που του κάνεις, πώς είναι οι κουτσουλιές και τί του έδωσε ο φίλος σου.
Περαστικά.
 
Back
Top