Αναπαραγωγή Καρδερίνα ζευγάρωμα με κανάρα σε βίντεο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης νικ1
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

νικ1

PB Member
Εγγραφή
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
81
Πόλη
Γιαννιτσά
ενα δικο μου βιντεο με την καρδερινα να ζευγαρωνει με την καναρα
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

 
Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι λένε στο χωριό μου :D

Εγώ πάντως από τα δικά μου ούτε "ζέσταμα" δεν έχω δει
 
Πάλι καλά που δεν είναι Σαββάτο... Τέτοια ώρα θα έπρεπε να παίζουν τα στρουμφάκια και όχι η ασέλγιες της καρδερίνας στην κανάρα...😀! Όπως και να έχει όμως φίλε vik1 ωραίο βίντεο σου!
 
Δέν βλέπεις βρε mortal1 τα παραμύθια που μας λέει ο Λέλος για τους "ντοπέ" επιβήτορες του :D
Μάλλον δεν το βλέπεις γιατί ο δικός μας έκανε επεξεργασία για να γλιτώσει :)
 
Επειδή δεν ξέρετε θα σας το μαρτυρίσω δίνω το ίδιο σκεύασμα από την γνωστή εταιρεία της... Κίνας :D
 
Παιδιά νομίζω πως το εξαντλίσαμε όλο το θέμα με σαφήνεια και με κάθε λεπτομέρεια από youtube-μπαμπαστρούμφ-Κίνα-ομοσπονδία-μπάρα, αναρωτιέμαι γιατί ο φίλος μας το έβαλε; προφανώς δεν περίμενε να το σχολιάσουμε σαν ταινία του φεστιβάλ Κουάλα Λουμπούρ (πρ. Μαλαισίας):D
 
καλημερα παιδια δεν ξερω πως το φτασατε το θεμα εδω εγω για αλλο λογω το εβαλα και για να δειτε τις δικες μου καρδερινες να ζευγαρωνουν αλλα να κανετε και παρατηρησεις πανω στο θεμα πραγμα που θα βοηθουσε πολυ σε αυτους που θελουν να βγαλουν καρδερινοκαναρα. Και επιτελους ελληνικο βιντεο γιατι ως τωρα μονο ξενα ειχαμε να δουμε ευχαριστο να ειστε ολοι καλα
 
Βρέ παλικάρι καλά όλα αυτά που λές, απλά εμείς βάλαμε και λίγο χιούμορ! Τώρα όσον αφορά της παρατηρήσεις που λές, μέσα σε 20 δευτερόλεπτα τι παρατηρήσεις θές να γίνουν;
 
.

ελα φιλε μου 8 δευτερολεπτα ειναι και η παρατηρησεις ειναι παρα πολλες για αυτους που γνωριζουν και που ενδιαφερονται
 
.

Δηλαδή εσύ που γνωρίζεις και έχεις και ένα ενδιαφέρον παραπάνω τι παρατηρήσεις έχεις να κάνεις;
 
.

Για να διευκολύνω την συζήτηση μεταξύ μας γιατί όπως είδες εμείς απαντήσαμε, πές μας τι ακριβώς θες να ακούσεις μήπως το δούμε, μπορεί κάτι να μην το παρατηρήσαμε - λανθρωποι είμαστε, εξάλλου δεν βλέπουμε πρώτη φορά κάτι τέτοιο.
Είμαστε στη διαθεσή σου να συζητήσουμε την ταινία μικρού μήκους που έστειλες με τις τόσες λεπτομέρειες που λες, όπως;
 
.

Δηλαδή εσύ που γνωρίζεις και έχεις και ένα ενδιαφέρον παραπάνω τι παρατηρήσεις έχεις να κάνεις;
Αν ήθελε να κάνει παρατηρήσεις θα της έκανε από το πρώτο πόστ.

Εάν δεν έχετε να κάνετε παρατηρήσεις δεν σας αναγκάζει κανείς να κάνετε, αλλά δεν μπορείτε να γεμίζετε το θέμα με junk posts.

Εάν έχετε χιούμορ να το κάνετε στο https://community.petbirds.gr/forums/off-topic.26/
 
Back
Top