Γενικά Καταφερα να χαιδεψω το lovebird μου

Και της Ιωαννας δαγκωνει κι εσενα Χρηστο σε δαγκωσε στο βιντεο που ειδαμε...
Δε=ν ξερω ποια ειναι η Ιωαννα, δεν εχω καμια πληρ.

Δαγκωνει αλλα εγω το εκενα για λιγο... Μολις δουν οτι δεν μπορουν να διαφυγουν δεν εχουν παρα να μην κανουν τα βλεμματα γυρω να στρεφονται πανω τους... (μενουν ακινητα)

Αν πας για (κυνηγΙ) ορτυκιων μερικες φορες κυριολεχτικα τα πατας και δεν σηκωνονται... Ειναι μια φυσικη εμφυτη βιολογικη αντιδραση...
 
Η Ιωαννα ειναι η melagio80...
Αυτο λεω.. Εσενα σε δαγκωνει τον Κωνσταντινο που εβαλε το βιντεο, δεν τον δαγκωνει και καθεται ησυχο...
Ουτε τον Φωτη τον δαγκωνει... [URL="[x]
[/URL]
 

Συνημμένα

  • user1963_pic10056.webp
    user1963_pic10056.webp
    10,6 KB · Προβολές: 42
Εμενα παντως και ειμαι η Ιωαννα με δαγκωνει.
Αρα για εμενα, σαν Ιωαννα, το πουλακι ειναι πιο ημερο.Απ'οτι ειδα κ στο βιντεο σου δεν εχει καμια σχεση το κουκλι σου με το Lovebird(και αυτο κουκλι ειναι...)
 
Εγω θα ελεγα να το συνεχισεις και σιγα σιγα να προσπαθησεις να το κανεις και σε κανονικη σταση!
Τρωει απο το χερι σου;
 
Τοτε κ εσυ εισαι σε πολυ καλο δρομο!
Να του δινεις τις λιχουδιες του, ειναι πολυ καλο κολπακι!
 
Λοιπον επειδη αυτη την στιγμη ο rico κοιμαται αυριο το πρωι θα σας δειξω, πως θα"ηρεμησει" στην παλαμη μου... Παρα την αγριοτητα του...
 
Λοιπον επειδη αυτη την στιγμη ο rico κοιμαται αυριο το πρωι θα σας δειξω, πως θα"ηρεμησει" στην παλαμη μου... Παρα την αγριοτητα του...
Μα ναι! Αλλα το Lovebird δεν δαγκωνει ενω το δικο σου σε τσιμπουσε! Αυτο λεγαμε πριν!
 
Λοιπον αυτο που σας λεω σαν υποσχεση, στοιχημα οπως θελεται πειτε το ειναι πως αυριο θα τραβιξω και θα παραθεσω ενα youtube ιδιας περιπου διαρκειας με του constantinou στο οποιο θα χαιδευω τον rico χωρις να με δαγκωνει...
 
Αμφιβαλλωωω! Δεν θα τα καταφερεις, δεν θα τα καταφερεις! 😀! Σε πειραζω γιατι το χεις παρει και λιγο πατριωτικα το θεμα!:D
 
Δεν τιθεται θεμα να αποδειηω πως δεν εχεις εξημερωση το πουλακι σου... Μακαρι να το εχεις ετσι.
Εγω θελω να καταλαβεται απο την εμπειρια μου πως αυτη η σταση ειναι μια φυσιολογικη αντιδραση.
 
Το youtube το τραβηξα χτες το βραδυ, αλλα επρεπε και να κοιμηθουμε... Οποτε θα το κανω upload τωρα..

Πειτε οτι δεν εχετε δει το προηγουμενο youtube με τον rico..., σε αυτο δεν υπαρχει διαφορα με στη συμπεριφορα με το παπαγαλλακι του κωστα.

Α! Και να μην ξεχασω...χρωσταμε ολοι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ συγνωμη στον rico για την ταλαιπωρια...ΧΙ+ΧΙ=χιχι 🙂
 
Ετσι γινεται μια συζητηση;
Χθες ειχαμε μιαν αντι[παραθεση] , κασας απαντησα με το youtube... Δε θα θεσεται τα συμπερασματα σας;
 
Ε καλα, δεν ειχαμε και αντιπαραθεση!
Για μισο να το δω...
 
Back
Top