Γενικά Κοινα παπαγαλακια ταισμενα σε χερι

Κατάσταση
Κλειστό.

constadinos

PB Member
Εγγραφή
24 Νοε 2008
Μηνύματα
486
Πόλη
Περιστέρι
Παιδια νομιζω πως η τιμη για ενα κοινο παπαγαλακι ταιζμενο στο χερι και μικρο σε ηλικια των 50ε ειναι καλη! Ενδιαφερεται μηπως καποιος;
 
Εννοεις οτι εχεις παπαγαλακια και τα πουλας; Αν ναι να ξερεις οτι οι αγοραπωλησιες απαγορευονται στο φορουμ.
 
Οχι βεβαιως! Απλως τα βρηκα σε πετ σε καλη τιμη και ρωταω αν ενδιαφερεται καποιος!
 
Παρακαλω! Αμα θες πες του οτι ο Κωνσταντινος που ρθε χθες, με τα τρια Lovebird που εχει με στειλε!(αμα με θυμηθει!)
 
φιλε πηγα και ρ ωτησα αλλα μου ειπε πως δεν ξερει τπτ!
δεν ειπε οτι τελειωσαν αλλα οτι δεν ξερει τπτ! Μηπως κανεις πλακα;
 
Οχι δεν λεω ψεματα! Αλλα αυτος ηταν κι ο λογος που ζητησα απο τον Σταυρο να κλεισει το θεμα!
 
δεν ειπε οτι τελειωσαν αλλα οτι δεν ξερει τπτ!μηπως κανεις πλακα;
Οχι δεν λεω ψεματα! Αλλα αυτος ηταν κι ο λογος που ζητησα απο τον Σταυρο να κλεισει το θεμα!
Ο Νίκος (sakaflias) σε ρώτησε αν τον έστειλες κάπου για πλάκα και απαντάς ότι αυτός ήταν ο λόγος και τώρα που τελείωσε η πλάκα ζήτησες από το Σταύρο να κλείσει το θέμα; Σοβαρά μιλάς; Και αν δε μας κάνεις πλάκα, για πιο λόγο άνοιξες ένα θέμα το οποίο δεν υφίσταται;
 
Οχι δεν κανω πλακα! Ο ανθρωπος τελικα ενω τα ειχα τα πουλια προς πωληση και μου το ειπε σε εμενα και αλλους τρεις που ημασταν στο μαγαζι εκεινη την ωρα, σημερα μου λεει:Εσυ εισαι εδω του μαγαζιου και οτι θελεις σε εμενα αλλα οχι και για τους φιλους σου! Που θελετε να ηξερα οτι δεν θελει να τα δωσει σε εναν οποιοδηποτε πελατη! Αμαν να βοηθησω προσπαθησα και ολα αυτα δεν ηθελα να τα αναφαιρω για να μην επεκταθω στο θεμα! Ταλαιπωρησα τον Νικο αλλα εγω που θελετε να γνωριζω το σκεπττικο του αλλου! Και ναι μιλαω σοβαρα!
 
Που θελετε να ηξερα οτι δεν θελει να τα δωσει σε εναν οποιοδηποτε πελατη... Ταλαιπωρησα τον Νικο αλλα εγω που θελετε να γνωριζω το σκεπττικο του αλλου! Και ναι μιλαω σοβαρα!
Αν δεν ήξερες το αν ήθελε να δώσει σε έναν οποιοδήποτε πελάτη, όφειλες να ρωτήσεις το κατάστημα πριν ανοίξεις το θέμα διότι δεν απευθύνεσαι με αυτό ούτε σε ένα, ούτε σε δύο άτομα.

Εν πάση περιπτώσει, όπως γίνεται αντιληπτό το θέμα αυτό "δεν υπήρχε" από την αρχή.

Thread closed
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top