Παρουσιάζω Κοτακι, νεο μελος

ε καλά, λεπτομέρειες. Υπάρχει και το Κυκλωπίνα!
 
Lucky; Μπραβο παντως που εσωσες αυτο αξιολατρευτο πλασμα.χιλια μπραβο
 
Και εγώ Τούλα ψηφίζω! 👍D
Δεν εχω παρα να συμφωνησω με την ομοβρωντια :DΑποφασιστηκε την κοτα θα την λεμε Τουλα Μαριλενα καταψηφιστηκε οποτε να χαιρεσαι την κο-Τουλα σου 😛
 
😀 εχουμε τον Τούλη απο το γατούλη, το μαυροασπρο γάτο μας τώρα θα έχουμε και την Τούλα τη κοτούλα@ 😀
Ωραιο!
Τα περισσότερα ζώα μας εχουν δισύλλαβα ονοματα!
 
οτι σκυβει για χαδακια με τρελενει! :D

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

(το οτι μου εβαλε το βιντεο αναμεσα σε βιντεο με chicken sauce και Classic Chicken Sandwich παρολο που εβαλα animan pet με τρελενει 😕 )
 
οτι σκυβει για χαδακια με τρελενει! :D

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

(το οτι μου εβαλε το βιντεο αναμεσα σε βιντεο με chicken sauce και Classic Chicken Sandwich παρολο που εβαλα animan pet με τρελενει 😕 )
Παπαγαλο την εκανες την κοτα:D! Σε λιγο θα ανεβαινει στο χερι σου🙄.
ωραία κότα :) μοιάζει αυγοπαραγωγής :)
Καλα το οτι μοιζει μοιαζει αλλα Μαριλενα δεν νομιζω να τη βαλεις να γενναει μετα απο αυτα που εχει περασει;
 
Παπαγαλο την εκανες την κοτα:D! Σε λιγο θα ανεβαινει στο χερι σου🙄.

Καλα το οτι μοιζει μοιαζει αλλα Μαριλενα δεν νομιζω να τη βαλεις να γενναει μετα απο αυτα που εχει περασει;

οταν ενηλικιωθει πως γινεται να μην γενναει αυγο; Πρωτη φορα το ακουω αυτο.. Δεν θα την υποχρεωσω κιολας αλλα νομιζω ειναι στη φυση της να κανει αυγο ειτε ειναι αυγοπαραγωγης ειτε οχι 🙄

πηρε και το καρπουζακι της!
11954595_10206415280094343_1537165995442300718_n.jpg
 
Καλα το οτι μοιζει μοιαζει αλλα Μαριλενα δεν νομιζω να τη βαλεις να γενναει μετα απο αυτα που εχει περασει;
οι κότες δεν είναι όπως οι παπαγάλοι Βαγγέλη... Τις βάζεις στο κοτέτσι και γεννάνε μόνες τους αυγά όλο το χρόνο επίσης ακόμη και να κλωσήσει αυγά δεν θα ταλαιπωρηθεί γιατί δεν θα χρειαστεί να μεγαλώσει τα μικρά όπως οι παπαγάλοι αυτά τρώνε μόνα τους απο την πρώτη μέρα!
θα είναι μια φυσιολογική κοτούλα απλά θα έχει ένα μάτι λιγότερο 😉
 
Back
Top