Ασθένειες Κύστη κάτω από το φτερό του καναρινιού μου

Αν δεν έχεις πρόσβαση σε Κτηνίατρο θα πρέπει να πάρεις το Lump Resolution από το διαδίκτυο.
Από το εξωτερικό έρχονται πολύ γρήγορα τα πράγματα που παραγγέλνεις.
 
@ΙΩΑΝΝΗΣ@ θα προσπαθήσω να το προμηθευτώ. Το συγκεκριμένο κάνει για όλα τα μεγέθη την κύστεων γιατί από τι έψαξα υπάρχει συγκεκριμένη διάμετρο που μπορεί να κάνει δουλεια
 
Καλησπερα και απο εμενα.θα αξιζε τον κοπο μια επικοινωνια με το μαγαζι . Δειχνει εξαντλημενο στην σελιδα αλλα δεν ειναι ολα τα petshop sites σωστα στην ενημερωση του stock
Ενημερωτικα εστειλα στο mail της εταιρειας ερωτηση αν ειναι προσωρινα εκτος λειτουργιας το avesbiofarma.com και περιμενω απαντηση.
 
Γειά σας φίλοι σήμερα παράτησα ότι το καναρινι μου που είχε κυστη και δυστυχώς δεν είχα την δυνατότητα να το πάω σε πτηνιατρο έπεσε από μόνη της και έχει μείνει ένα μικρό υπόλοιμα .έβαλα μπενταντιν τι άλλο μπορώ να κάνω;20240215_142258.webp
 
θα προσπαθήσω να το προμηθευτώ.
Υπάρχει διαθέσιμο εδώ:

Το συγκεκριμένο κάνει για όλα τα μεγέθη την κύστεων γιατί από τι έψαξα υπάρχει συγκεκριμένη διάμετρο που μπορεί να κάνει δουλεια
Σε όλα τα μεγέθη κάνει δουλειά. Ο περιορισμός που υπάρχει είναι στη δόση του φαρμάκου η οποία γίνεται μεγάλη όταν η επιφάνειας της κύστης είναι επίσης μεγάλη.

Στη δική σου περίπτωση το πρόβλημα δεν είναι το μέγεθος αλλά το ότι έχει ανοίξει και δυστυχώς το φάρμακο δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε πληγές. Ο μόνος τρόπος για να γίνει θα ήταν με πολύ μικρές εφαρμογές περιμετρικά της βάσης της κύστης, αλλά αυτό είναι κάτι που θα έκανα εγώ με δική μου ευθύνη και δεν το προτείνω σε άλλον.
 
  • Χρήσιμο
Αντιδράσεις: MARY58
Back
Top