Γενικά Μήπως αναγνωρίζετε το φύλο του κοκατίλ μου;

Καταρχάς σου είπε κανείς για αντικατάσταση; Πώς το λες;από μόνος σου;και φυσικά... Επειδή από τον συγκεκριμένο έχει πάρει και ο γαμπρός μου και του ζήτησε αρσενικό και πήρε αρσενικό... (του μιαλει του κάνει σφυρίγματα...) είπα ότι θα ξέρει, αλλά Μ έκανε εντύπωση ότι Μ είπε 99/100 σιγουρος
Δε καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου...ρωτας σου λέμε τη γνώμη μας.
Αν σε ενοχλουν τα σχόλια μπορεις να μεινεις στην επιλογη σου και στο 99% που σου είπαν, αλλά μάλλον έχεις την υποψία οτι δεν είναι έτσι και ρωτάς, οπότε θα υποστείς και τα σχόλια και καλό θα ήταν με ευγενικότερο τρόπο για να συνεχίζουμε να σπαταλάμε το χρόνο μας και να σου απαντάμε.
 
Δε καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου...ρωτας σου λέμε τη γνώμη μας.
Αν σε ενοχλουν τα σχόλια μπορεις να μεινεις στην επιλογη σου και στο 99% που σου είπαν, αλλά μάλλον έχεις την υποψία οτι δεν είναι έτσι και ρωτάς, οπότε θα υποστείς και τα σχόλια και καλό θα ήταν με ευγενικότερο τρόπο για να συνεχίζουμε να σπαταλάμε το χρόνο μας και να σου απαντάμε.
Κανένας εκνευρισμός
. Απλά δεν κατάλαβα που λες ότι θα το δώσω γιατί θα μου κάνει... Και εγώ δεν είπα κάτι τέτοιο. Για αυτό...όσο για το φύλλο... φυσικά και είμαι περίεργος... Και έχω αμφιβολίες. Για αυτό και σας ρωτάω ...
[automerge]1550166175[/automerge]
Μα λες συνεχως δλδ με κοροιδεψε; για αυτο κ σου απανταμε! τωρα οτι νομιζεις εσυ!
Μα δεν είπα γιατί μου απαντάτε... Το σχόλιο ότι θα προχωρήσω σε αντικατάσταση.. Δεν μαρεσει. Για αυτό το σχόλιο μηλησα
 
Κανένας εκνευρισμός
. Απλά δεν κατάλαβα που λες ότι θα το δώσω γιατί θα μου κάνει... Και εγώ δεν είπα κάτι τέτοιο. Για αυτό...όσο για το φύλλο... φυσικά και είμαι περίεργος... Και έχω αμφιβολίες. Για αυτό και σας ρωτάω ...
[automerge]1550166175[/automerge]

Μα δεν είπα γιατί μου απαντάτε... Το σχόλιο ότι θα προχωρήσω σε αντικατάσταση.. Δεν μαρεσει. Για αυτό το σχόλιο μηλησα
Μίλησα γενικά... λέγοντας οτι αν θέλεις να αποκτήσεις ένα πουλάκι συγκεκριμένου φύλου, καλό είναι να ζητας να συνοδεύεται με τεστ dna γιατί αποφεύγεις τη διαδικασία να μαζεύεις πουλιά που θα αναγκαστείς να αντικαταστήσεις αν δε σου κάνει το φυλο τους. Και το έχουμε δει να γίνεται συνεχώς από αρκετούς και το έγραψα γενικά και οχι για σένα... Δε καταλαβαίνω γιατί το πήρες προσωπικά;
Το θέμα συζήτησης ειναι δημόσιο και όχι προσωπικό μήνυμα... Μένει και το διαβάζουν χρόνια όσοι περνάνε από το φόρουμ αυτο και κατα τη γνώμη μου η πληροφορία που έδωσα είναι σωστή.
 
Φυσικά... Τες πα, συγνώμη για την αντίδραση Μ, αλλά το πήρα προσωπικά.. Και γενικά δεν μαρεσει να ξεχώριζα τα πουλάκια... Είτε αρσενικά είτε θυλικα... Τες πα..σε ευχαριστώ και πάλι συγνωμη
 
Φυσικά... Τες πα, συγνώμη για την αντίδραση Μ, αλλά το πήρα προσωπικά.. Και γενικά δεν μαρεσει να ξεχώριζα τα πουλάκια... Είτε αρσενικά είτε θυλικα... Τες πα..σε ευχαριστώ και πάλι συγνωμη

δεν υπαρχει λογος να ζητησει συγνωμη κανενας.
καποια μελη, ισως μας φαινεται οτι, μας απαντανε καπως αποτομα! απλα οπως ειπε και ο κυριος Βαγγελης, οι απαντησεις μενουν στον χρονο... Καποιος που θα παρει πουλακι για να ζευγαρωσει πχ αν δει την συγκεκριμενη απαντηση θα ξερει τι πρεπει να κανει...
στο πρωτο μου Post νομιζα οτι θα βγει ενα χερι απ την οθονη να μου ριχνει μπατσες!:D
 
Back
Top