Γενικά Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω αυτή την ταΐστρα;

Νίκος Σ

PB New Member
Εγγραφή
2 Απρ 2020
Μηνύματα
19
Πόλη
Χανιά
Γειά σάς, μήπως ξέρετε που μπορω να βρω την ταίστρα στην φώτο κατω στην Ελλάδα διότι ψαχνω και την βρίσκω μόνο στο εξωτερικό. (Την θελω την συγκεκριμενη διότι οταν τρώει το κοκατίλ μου τα κάνει τριγύρω μπάχαλο) 😂
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200403_233035.webp
    Screenshot_20200403_233035.webp
    49,3 KB · Προβολές: 47
Γεια σου Νικο, εδω στην Ελλαδα δεν τις εχω δει καπου,
Εναλλακτικα μπορεις να χρησιμοποιησεις μεγαλη μπανιερα οπως αυτες
 

Συνημμένα

  • 89.webp
    89.webp
    12,6 KB · Προβολές: 4
  • B00.webp
    B00.webp
    2,1 KB · Προβολές: 3
  • thumbnail_IMG_20180707_135620.webp
    thumbnail_IMG_20180707_135620.webp
    12,6 KB · Προβολές: 4
Καλησπέρα Νίκο, υπάρχει στο σάιτ Wish αν έχει ακουστα κ είναι στο εξωτερικο, Κίνα συγκεκριμένα 😊 επειδή κοιτάω κ εγώ πολλά πράγματα σε αυτό το σάιτ την είχα δει αυτή την ταιστρα. Κατέβασε το σάιτ και πάτησε το κ θα την βρεις. Επίσης έχει πολλά παιχνίδια και πατηθρες για το πουλάκι σου
 

Συνημμένα

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1771608580.webp
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1771608580.webp
    43,5 KB · Προβολές: 21
Πώς ασφαλίζουν αυτές οι ταίστρες ώστε να μην τις σπρώξει το πουλί και φύγει; Εκτός απο τα 2 γατζάκια στο πάνω μέρος δεν βλέπω κάτι άλλο.
 
Καλησπέρα Νίκο, υπάρχει στο σάιτ Wish αν έχει ακουστα κ είναι στο εξωτερικο, Κίνα συγκεκριμένα 😊 επειδή κοιτάω κ εγώ πολλά πράγματα σε αυτό το σάιτ την είχα δει αυτή την ταιστρα. Κατέβασε το σάιτ και πάτησε το κ θα την βρεις. Επίσης έχει πολλά παιχνίδια και πατηθρες για το πουλάκι σου
Οκ ευχαριστώ
 
Πώς ασφαλίζουν αυτές οι ταίστρες ώστε να μην τις σπρώξει το πουλί και φύγει; Εκτός απο τα 2 γατζάκια στο πάνω μέρος δεν βλέπω κάτι άλλο.

Δεν έχω ιδέα, γενικά πρέπει να προσέξεις πολλές λεπτομέρειες. Υποτίθεται αυτή θα κάθεται στο άνοιγμα όπως πρέπει που θα έχει το κλουβί γιατί δίνει κ τις διαστάσεις της σε μια άλλη φωτογραφία στο σάιτ.
Εξάλλου για αγορά που δεν βλέπεις από κοντά πως ειναι το προϊόν, πρέπει να το ψάξεις λεπτομερώς για το αν σου κάνει η όχι. Αυτό συμβαίνει με τα περισσότερα σάιτ στο ίντερνετ..
 
Δεν έχω ιδέα, γενικά πρέπει να προσέξεις πολλές λεπτομέρειες. Υποτίθεται αυτή θα κάθεται στο άνοιγμα όπως πρέπει που θα έχει το κλουβί γιατί δίνει κ τις διαστάσεις της σε μια άλλη φωτογραφία στο σάιτ.
Εξάλλου για αγορά που δεν βλέπεις από κοντά πως ειναι το προϊόν, πρέπει να το ψάξεις λεπτομερώς για το αν σου κάνει η όχι. Αυτό συμβαίνει με τα περισσότερα σάιτ στο ίντερνετ..
Υπάρχουν και τα πισω γατζακια οπου μπορείς να τοποθετήσεις την ταίστρα εσωτερικά στο κλουβί οπότε έτσι δεν χρειάζεται να ασφαλίσει απλα θα πιάνει χώρο
 
Back
Top