Ασθένειες Μαύρα σημάδια στο κεφάλι και τον λαιμό του budgie μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης paulpaul
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Την φωτογραφία την τράβηξες βράδυ; Γιατί μοιάζει νυσταγμένο. Οι κουτσουλιές καλές είναι.
Τι του έδωσες τελικά; Σκορδόνερο, τσάι τι;
Αφού σου προτείνουμε κάποια πράγματα, γράψε μας και τι τακτική ακολούθησες τελικά. Οι συνομιλίες γίνονται σε φιλικό επίπεδο και αφού ενδιαφερόμαστε να σου απαντήσουμε εννοείται ενδιαφερόμαστε να μάθουμε και τι έγινε. Δεν είμαστε επαγγελματίες, να είμαστε υποχρεωμένοι να απαντήσουμε και ν' αδιαφορούμε αν ζει ή πέθανε το πουλάκι. Όλα γίνονται από ενδιαφέρον και δοτικότητα. Άντε πες μας καμιά κουβέντα με το τσιγκέλι στις βγάζουμε.
 
Δεν ειναι νισταγμενο απλος του έβαλα ενα παιχνίδι κατο για να το κοιταει και να βγαλο τιν φοτογραφια και να φενονται τα μαυρακια δεν εχω ακολουθισει ακομα τακτική επειδή δεν ξερω ακομα αμα ειναι αρρωστο αυριο θα παω σε εναμκτηνιατρο για να δο αμα εχει οντος κατι και να μου πει ο γιατρος τιν τακτική
 
Μάλιστα, είχαμε πει να κάνεις κάποια πράγματα μέχρι να πας στον κτηνίατρο.
Ασφαλώς μπορείς να μην ακολουθείς την γνώμη μας αλλά αναρρωτιέμαι τότε γιατί μας ρωτάς;
 
Συγγνώμη μαλλον εγινε καποιο λαθος δεν μου εχετε γραψει για να του δοσο κατι εσει προσοπικα μου ειπεςνα το αφησο υσηχο για λιγο και να του δινο μονο σισκευασμενι τρωφη σπορους μεχρι να διαπιστοσουμε οτι εχει κατι
 
Συγγνώμη μαλλον εγινε καποιο λαθος δεν μου εχετε γραψει για να του δοσο κατι εσει προσοπικα μου ειπεςνα το αφησο υσηχο για λιγο και να του δινο μονο σισκευασμενι τρωφη σπορους μεχρι να διαπιστοσουμε οτι εχει κατι
Εγώ συγγνώμη νόμιζα ότι σου είχα πει να του δώσεις τσάι ρίγανης ή σκορδόνερο. Προφανώς σε μπέρδεψα με άλλο άτομο.
 
Εντάξει υπαρχουν πολλα θεματα δεν μπορουμε να τα θημιθουμε ολα μου εχει τύχη και εμένα:)

Τελικά πρέπει να το υ δοσω σκόρδο νερό και τσάι
 
Κοίτα αυτές είναι φυσικές μέθοδοι πρόληψης που τις εφαρμόζουμε έτσι κι αλλιώς κατά διαστήματα. Οπότε ναι, δώσε και στα πλαίσια μιας τέτοιας ρουτίνας πρόληψης.
 
Back
Top