Γενικά Μερικά από τα καναρίνια μου

Στέφανε να χαίρεσαι τα καναρινάκια σου! Είναι πολύ όμορφα. Να σου ζήσουν!

Εδώ εκφραζουμε την άποψή μας στα θέματα και δεν έχουμε την ανάγκη δικηγόρων για να μας υπερασπιστούν. Μας ενώνει η αγάπη μας για τα πτηνα μας και είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο. Δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι, αντίθετα κάθε μέρα μαθαίνουμε. Εσύ γνωρίζεις πως φροντίζεις τα καναρίνια σου καλύτερα από όλους μας και αν γράφτηκε κάτι που σε ενόχλησε σίγουρα δε γράφτηκε κακοπροαίρετα. Ας μη χαλάμε άλλο το θέμα. Να χαίρεσαι τα καναρινάκια σου.

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
Να χαίρεσαι ότι αγαπάς κ συ!
 
Καλημέρα. Το πλαστικο δεξια ειναι ταιστρα; Μπορεις να βαλεις περισσοτερη τροφη μεσα; Δεν εχω ξαναδει και μου αρεσε. Για τις διακοπές. Αν καταλαβα καλα βεβαια.
 
Καλημέρα. Το πλαστικο δεξια ειναι ταιστρα; Μπορεις να βαλεις περισσοτερη τροφη μεσα; Δεν εχω ξαναδει και μου αρεσε. Για τις διακοπές. Αν καταλαβα καλα βεβαια.
Αριάδνη είναι τέτοιου τύπου
karderines.gr/shop/%CE%A0%CF%84%CE%B7%CE%BD%CE%AC/%CE%95%CE%BE%CE%BF%CF%80%CE%BB%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82-%CE%A0%CF%84%CE%B7%CE%BD%CF%8E%CE%BD/%CE%A4%CE%B1%CF%8A%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B5%CF%82/%CE%A4%CE%B1%CF%8A%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B1-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CF%81%CF%8D%CF%80%CE%B5%CF%82-1Kg-1
karderines.gr/shop/%CE%A0%CF%84%CE%B7%CE%BD%CE%AC/%CE%95%CE%BE%CE%BF%CF%80%CE%BB%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82-%CE%A0%CF%84%CE%B7%CE%BD%CF%8E%CE%BD/%CE%A4%CE%B1%CF%8A%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B5%CF%82/%CE%A4%CE%B1%CF%8A%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B1-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CE%AC%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B1-1Kg-1
 
Εαν δισαρεστισα καποιους ζητω συγνωμη.

Αγαπητέ Στέφανε,
Από τη μέχρι τώρα διαδικτυακή μου εμπειρία μου τους φίλους του PetBirds θα ήθελα να σε βεβαιώσω, πως οι κριτικές των μελών, ιδιαίτερα αυτών με εμπειρία ετών στο χώρο, είναι κατά κύριο λόγο καλοπροαίρετες και έχουν συμβουλευτικό χαρακτήρα. Εσύ από την άλλη μπορείς να κρίνεις την ποιότητα της πληροφορίας και να την υιοθετήσεις / απορρίψεις. Σε κάθε περίπτωση δεν δυσαρεστείς κανένα. Να χαίρεσαι τα όμορφα πουλάκια σου και καλή επιτυχία..
 
οι κριτικές των μελών, ιδιαίτερα αυτών με εμπειρία ετών στο χώρο, είναι κατά κύριο λόγο καλοπροαίρετες και έχουν συμβουλευτικό χαρακτήρα. Εσύ από την άλλη μπορείς να κρίνεις την ποιότητα της πληροφορίας και να την υιοθετήσεις / απορρίψεις.
Ασφαλώς και έτσι είναι.
Οι περισσότερες απόψεις έχουν συμβουλευτικό χαρακτήρα για το σωστό. Για το καταλληλότερο. Για το ιδανικό... ώστε τα πουλιά που είναι το θέμα μας να ζουν σωστά.
Αν ψάξεις... σε όλους μας θα βρεις μεμπτά και υπό συζήτηση παρόμοια θέματα.
Εγώ τουλάχιστο προσπαθώ για τα παραπάνω.. χωρίς να τα καταφέρνω πάντα με επιτυχία.
Τελικά @Ss Tt Ee Ff Aa Nn τα χώρισες τα πουλάκια;
 
Ασφαλώς και έτσι είναι.
Οι περισσότερες απόψεις έχουν συμβουλευτικό χαρακτήρα για το σωστό. Για το καταλληλότερο. Για το ιδανικό... ώστε τα πουλιά που είναι το θέμα μας να ζουν σωστά.
Αν ψάξεις... σε όλους μας θα βρεις μεμπτά και υπό συζήτηση παρόμοια θέματα.
Εγώ τουλάχιστο προσπαθώ για τα παραπάνω.. χωρίς να τα καταφέρνω πάντα με επιτυχία.
Τελικά @Ss Tt Ee Ff Aa Nn τα χώρισες τα πουλάκια;

Καλησπέρα.
Ναι τα έχω χωρίσει. Είναι 6 στη μια κλούβα κ από 5 στης άλλες δυο.
Εχω δωρίσει έως σήμερα άλλα 5, σε φίλους συγγενείς κ γνωστούς.
 
Καλησπέρα.
Ναι τα έχω χωρίσει. Είναι 6 στη μια κλούβα κ από 5 στης άλλες δυο.
Εχω δωρίσει έως σήμερα άλλα 5, σε φίλους συγγενείς κ γνωστούς.
Οπότε χαλάρωσε και η πίεση του χώρου.
Καλή συνέχεια!
 
Καλημέρα. Το πλαστικο δεξια ειναι ταιστρα; Μπορεις να βαλεις περισσοτερη τροφη μεσα; Δεν εχω ξαναδει και μου αρεσε. Για τις διακοπές. Αν καταλαβα καλα βεβαια.
Καλησπέρα Αριάδνη.
Είναι ταίστρα οικονομιας κ ειναι παρόμοια με αυτή στο σύνδεσμο του deukalion κ έχει 4,5 € η 250 gr. Του κιλού έχει νομίζω 9.5€.Mόvo που σε αυτή έχει κουβούκλιο που μπαίνει μέσα το πούλι να φάει, κάτω στα πόδια του έχει τρύπες, πέφτουν οι σπόροι κ τα τσόφλια σε ένα ταψάκι πλαστίκο που είναι κουμπωμένο στο κάτω μέρος και έτσι μαζεύει οτι δεν έφαγε το πουλί + τα τσόφλια.
Το καλό όμως είναι οτι τα σπόρια της ταίστρας είναι πάντα καθαρά.
 
Back
Top