Γενικά Μερικες φωτο απο τα νεα Painted finches μου

FINCHiii

PB Member
Εγγραφή
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
589
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Oριστε μερικες φωτο απο τα νεα μου φιλαρακια!
 

Συνημμένα

  • painted1.webp
    painted1.webp
    13 KB · Προβολές: 110
  • painted2.webp
    painted2.webp
    20,1 KB · Προβολές: 115
  • painted3.webp
    painted3.webp
    20,9 KB · Προβολές: 133
  • painted4.webp
    painted4.webp
    19,4 KB · Προβολές: 122
ειναι πανεμορφα! Πρωτη φορα βλεπω... Να σου ζησουν και να τα χαιρεσε! Ελπιζω να τους βρεις ευκολα νυφουλες!
 
Χρηστο αυτά είναι λές και βγήκαν απο ταινια θρίλερ... Μόλις έφαγαν κάποιον ή είναι πληγωμένα... ΚΑΚΑ τα ψέματα είναι πολύ πρωτότυπα και ωραία να τα χαίρεσαι!Ζευγάρι είναι;
 
Αν πραγματι ειναι αρσενικα και εγω το ελπιζω... Παντως φτυστα μη μου τα ματιαξεις...-)
 
Καλώς ήρθες στο club... Κι εγώ απο εκει αγόρασα αρσενικο για θυληκο... Βασικά μου το δώσανε με 100% σιγουριά και όταν τους είπα για το φόρουμ...η πάντηση..στα φόρουμ λένε οτι θέλουν... Δε πειράζει όμως χρηστάκο είνια υπέροχα!
 
πως ξεχωριζει το φυλο σε αυτα τα πουλια. Απο εξω τα πηρες;
Δεν ειμαι απολυτως σιγουρος, παντως δεν τα πηρα απο εξω αλλα απο τη Σαλονικα!

Καλώς ήρθες στο club... Κι εγώ απο εκει αγόρασα αρσενικο για θυληκο... Βασικά μου το δώσανε με 100% σιγουριά και όταν τους είπα για το φόρουμ...η πάντηση..στα φόρουμ λένε οτι θέλουν... Δε πειράζει όμως χρηστάκο είνια υπέροχα!
Αμ' εγω Αλεξανδρε, για τα java νομιζω αναφερεσαι, agorasa 3 θηλυκα java , μονο που κελαηδουσαν...

Ειναι πανεμορφα πουλια! Να τα χαιρεσαι! :D
Ευχαριστω ανεστη
 
Φτου φτου πανεμορφα ειναι. Πρεπει να ναι πολυ ωραιο να βλεπεις τοσο μικρα πουλια.

Να τα χαιρεσαι.Βαλε μας και κανενα βιντεακι.
 
Xa! Eyxaristω Γεωργια.
Οριστε ενα youtube στο οποιο ακουν φωνες gouldian (απο βιντεο του Οδυσσεα) και τιτιβιζουν!
 
Να σου ζήσουν! Τελικά είναι μικροσκοπικά! Να τα χαίρεσαι και να είναι γερά και δυνατά.
 
Σε ευχαριστω Γρηγορη!
Πραγματικα ειναι ενδιαφεροντα και παραξενα. Παρατηρησα το ενα πως οταν κελαιδαει κουναει το κεφαλι αριστερα δεξια και βγαζει ηχο, οπως κανει ο υαλοκαθαριστηρας παλαιου αμαξιου..
 
Back
Top