Γενικά Με χαρά σας ανακοινώνω, τα νέα μου ζευγαράκια καρδερίνες

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης tasioskis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Διάθλαση των ακτίνων του ηλίου εχεις τουλαχιστον σε εκεινο το σημειο Τασο;

Ωραιες κλουβες,τι διασταση εχει το καθε διαμέρισμα;

*Προσεχε τα πορτακια γιατι ειναι αρκετα ευρυχωρα,ισως εβαζα ψιλη αλυσίδα στην θεση σου μιας και εισαι σε εξωτερικο χωρο.
 
Όλα στην εντέλεια! Εξαιρετικές οι εγκαταστάσεις σου για αυτά τα δραστήρια και ιδιαίτερα πτηνά! Τα θερμά μου συγχαρητήρια για τον μεγάλο χώρο και τα καλά κλουβιά που τους εξασφάλισες! Εντυπωσιάστηκα! Την άνοιξη θα τα πας ακόμα καλύτερα, αδιαμφισβήτητα!👍
 
φυσικα και υπαρχει διαθλαση, μηκος 1,05 πλατος 80 και 68 το υψος.


Τα σπανε απο διαστασεις!
Ειναι παραγγελια η κατασκευη τους ή κυκλοφορουν οπως ειναι στο εμποριο εκει;
Σε τι τιμη σου βγηκαν;
 
ναι νομιζω για καρδερινες ειναι μια χαρα, 350 ευρω, και το ειδα τυχαια σε πετ σοπ εδω που μενω οταν το ξεφορτωναν, και οπως το ειδα τους ειπα ξαναφορτωστε και στειλτε το σπιτι μου. Το καλο ειναι οτι βολευει με τα διαχωριστικα, και γινεται και μια μεγαλη κλουβα.
 
οτι ακτινες ηλιου δεν "ακουμπουν" το κλουβι, αλλα απο τα αλλα αντικειμενα του χωρου (τραπεζακια, καρεκλες κλπ) οι ακτινες διαθλαται προς το χωρο του κλουβιου. Οι αριθμοι ειναι οι διαστασεις του κλουβιου.
 
Ωραία... Τον ήλιο από διάθλαση τον έχουμε ανάγκη στις εκτροφές. Τι ανοίγματα (παράθυρα) έχεις στο χώρο σου;
Κυριε Γιαννη εξω ειναι τα πουλια, δεν ειναι σε εσωτερικο χωρο
PETM2387 Βασικα ειμαι σε αλλο κρατος, το αγορασα 350 εντελως τυχαια, για τροφες ειχα παει και απλα το ειδα οτι το εφερναν, και τους ειπα χωρις να ρωτησω τιμες κλπ να το πανε απευθειας σπιτι. Δεν ξερω τι αλλο να σου πω. Μεχρι και η αποδειξη γραφει κλουβι, δεν εχει καποια μαρκα.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Κυριε Γιαννη εξω ειναι τα πουλια
Ευχαριστώ πολύ...
Με το καλό η προσπάθεια.
Καλά και όμορφα αποτελέσματα...
Θα περιμένουμε video και φωτογραφίες των πουλιών και του χώρου μπας και "κλέψουμε" καμιά ιδέα
 
Αν θυμαστε ειχα υποσχεθει απο περυσι οτι θα κανονισω τον χωρο εξω για τα πουλια, αυτη την στιγμη περνανε τα νεα ζευγαρια την καραντινα τους, και σε κανα μηνα ολα τα πουλια θα πανε σε αυτο τον χωρο (εξωτερικο).
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Καλημερα, αυτες τις μερες δειλα δειλα, ενα αρσενικο απο τα καινουρια μου ζευγαρακια αρχισε σιγανα να τραγουδα, σιγοτραγουδισμα βεβαια, αλλα μου αρκει για αρχη. Τα 2 μωρα που εβγαλα τον Ιουλιο τραγουδουν κανονικα το 3ο πρεπει να ειναι θηλυκο, ο πατερας των μωρων ακομα δεν τραγουδα. Υπομονη.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top