Γενικά Μια βολτα με τη Λολα στον εξω κοσμο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης StaVr0sSs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Καλε τι ομορφο πλασματακι ειναι αυτο;
Να το χαιρεσαι Σταυρο ειναι κουκλι!
Παντως φαινεται να τα πηγαινετε καλα, ειναι εντελως εξοικειωμενος και δεν εχει καθολου τρομαγμενο βλεμα.
Το πηρες ταισμενο στο χερι η απο μονος σου;
 
ειναι μια ομορφη σεμνη κοπελα που απολαμβανει την βολτουλα της
και τι ωραιο χρωμα!
 
Πανεμορφη και ειδικα το δευτερο σετακι με τις φωτο ειναι ακομη καλυτερο απο το πρωτο που ειναι επισης ωραιο!:D
Καλυτερα ομως μεχρι να ερθει το harness να συνεχισετε τις βολτες μονο μεσα στο σπιτι ωστε να ειναι εκει οταν φτασει το harness, μαζι σου, για να το φορεσει.
 
Η Λολα ειναι μια κουκλιτσα!
Σταυρο σε παρακαλω, κανε λιγη υπομονη μεχρι να παραλαβετε το harness και μη βγαζεις την Λολιτσα στον κηπο... Τρεμωωω με την ιδεα μη συμβει κατι και σου φυγει!
 
Ok...
Oι βολτες της προσωρινα θα περιοριστουν μονο μεσα στο σπιτι... 😉
 
Θα συμφωνησω με τον Ανέστη και τον Σισσυ! Πρόσεχε πολύ!

Και τα δικά μου χάνουν αρκετα απο τα βασικά φτερά πτήσης, αλλά παρόλα αυτά καταφέρνουν και κανουν δυνατές και μακριές πτήσεις. Πολλες φορές είναι αδυνατον να τα πιασω ακομα και στον περιορισμένο χώρο ενός δωματιου, ποσο μάλλον αν συμβει κατι και απομακρυνθει η Λόλα λιγο περισσοτερο! Να εισαι σε επαγρυπνηση! Καλλιο γαιδουρόδενε, παρα γαιδουρογύρευε
 
  • Like
Αντιδράσεις: douke
Θα συμφωνησω με τον Ανέστη και τον Σισσυ! Πρόσεχε πολύ!

Και τα δικά μου χάνουν αρκετα απο τα βασικά φτερά πτήσης, αλλά παρόλα αυτά καταφέρνουν και κανουν δυνατές και μακριές πτήσεις. Πολλες φορές είναι αδυνατον να τα πιασω ακομα και στον περιορισμένο χώρο ενός δωματιου, ποσο μάλλον αν συμβει κατι και απομακρυνθει η Λόλα λιγο περισσοτερο! Να εισαι σε επαγρυπνηση! Καλλιο γαιδουρόδενε, παρα γαιδουρογύρευε
 
Πολύ όμορφο και γλυκό πουλάκι, ωραία χρώματα! Απολαμβάνει τη φύση & την ελευθερία της! (Κι'εγώ φοβάμαι που τη βλέπω χωρίς birdharness Σταύρο). Να τα χαίρεσαι όλα!
 
Θα συμφωνησω με τον Ανέστη και τον Σισσυ! Πρόσεχε πολύ!

Και τα δικά μου χάνουν αρκετα απο τα βασικά φτερά πτήσης, αλλά παρόλα αυτά καταφέρνουν και κανουν δυνατές και μακριές πτήσεις. Πολλες φορές είναι αδυνατον να τα πιασω ακομα και στον περιορισμένο χώρο ενός δωματιου, ποσο μάλλον αν συμβει κατι και απομακρυνθει η Λόλα λιγο περισσοτερο! Να εισαι σε επαγρυπνηση! Καλλιο γαιδουρόδενε, παρα γαιδουρογύρευε

να την χαιρεσε την μικρουλα σου...
εχουν δικιο ποιο πανω που σου λενε να προσεχεις... Εγω ακομα γαιδουρογυρευω!
 
κουκλα κουκλα! Να τη χαιρεσαι! Και με το καλο να βαλει το harness και να χαιρεστε μαζι τη φυση:)
 
Back
Top