Γενικά Μοναδικές στιγμές αναπαραγωγής καναρινιών για το 2015

misalouris

PB Supporter
Εγγραφή
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
19.254
Πόλη
Ν. Ιωνία Μαγνησίας
Η εκτροφή καναρινιών είναι από μόνη της πολύ όμορφη... Μια "τρέλα"...
Το διάστημα της αναπαραγωγής είναι επίπονο και κουραστικό και για τα πτηνά αλλά και για μένα.
Έρχονται όμως κάποιες στιγμές... Που απλά...θαυμάζεις και ξεχνάς κάθε κούραση, κόστος και κόπο!
Έχω άδικο;
Breeding season 2015 077.webp
Breeding season 2015 078.webp
Breeding season 2015 080.webp
Breeding season 2015 079.webp Breeding season 2015 047.webp Breeding season 2015 048.webp Breeding season 2015 049.webp
 
Συγχαρητήρια πολλές επιτυχίες ακόμα εύχομαι σύντομα στο κλαρί.. Κύριε Γιάννη από όλα τα πουλάκια με τράβηξε πολύ ο αρσενικός ανά δεν κάνω λάθος που ταΐζει με την θυλικη με τον σκούφο.. Τι ράτσα είναι υπάρχει κάποια φώτο να φενεται ολόκληρο να το καμαρωσω;
 
Συγχαρητήρια πολλές επιτυχίες ακόμα εύχομαι σύντομα στο κλαρί.. Κύριε Γιάννη από όλα τα πουλάκια με τράβηξε πολύ ο αρσενικός ανά δεν κάνω λάθος που ταΐζει με την θυλικη με τον σκούφο.. Τι ράτσα είναι υπάρχει κάποια φώτο να φενεται ολόκληρο να το καμαρωσω;
Υπάρχει εδώ... petbirds.gr/community/media/bearer-opal.100/
 
φιλε Γιαννη πολλα μπραβο κ καλη συνεχεια στο ομορφο εργο σου παντα τετοια! Ωραιες φωτο...
 
Το ύφος του σκουφάτου αρσενικού της πρώτης φωτογραφίας που κοιτάζει τον συγκεκριμένο νεοσσό με τόση στοργή είναι εκπληκτικό και ειλικρινά με συγκινεί...
 
Η εκτροφή καναρινιών είναι από μόνη της πολύ όμορφη... Μια "τρέλα"...
Το διάστημα της αναπαραγωγής είναι επίπονο και κουραστικό και για τα πτηνά αλλά και για μένα.
Έρχονται όμως κάποιες στιγμές... Που απλά...θαυμάζεις και ξεχνάς κάθε κούραση, κόστος και κόπο!
Έχω άδικο;
View attachment 31732
View attachment 31733
View attachment 31734
View attachment 31735 View attachment 31729 View attachment 31730 View attachment 31731
Τι να σχολιάσω κε Γιάννη; Χίλα μπράβο

Από αυτά θέλω κι εγώ.
 
Γύρισα πάλι εδώ, στην ανάρτηση που μου έκανε φοβερή εντύπωση.
Γιάννη, πρέπει τελικά, να τα αγαπάς υπερβολικά. Αλλιώς δεν εξηγείται τόσο όμορφα και καθαρά πουλιά, με 4 και 5 νεοσσούς μέσα.
Τι να πω; Μένω έκπληκτος.
 
Γύρισα πάλι εδώ, στην ανάρτηση που μου έκανε φοβερή εντύπωση.
Γιάννη, πρέπει τελικά, να τα αγαπάς υπερβολικά. Αλλιώς δεν εξηγείται τόσο όμορφα και καθαρά πουλιά, με 4 και 5 νεοσσούς μέσα.
Τι να πω; Μένω έκπληκτος.
Αγάπη Γιώργο.
Καθαρή μεγάλη και πολύχρονη αγάπη.
 
Back
Top