Γενικά Μου ήρθε το κουνελόσυρμα που παρήγγειλα και είναι σκουριασμενο

Ξέρεις τι να κάνεις; Βάψε το και πάρε και πηχάκια και κάνε προστατευτικό για τα κλουβιά σου αφού δεν κάνει φυσικά για κλουβί.
 
Ξέρεις τι να κάνεις; Βάψε το και πάρε και πηχάκια και κάνε προστατευτικό για τα κλουβιά σου αφού δεν κάνει φυσικά για κλουβί.

Καλή ιδέα Μαρία και σκεφτόμουν να κάνω :) Αν δώσω το όνομα του τραπεζικού μου λογαριασμου υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι; Δεν ξέρω φοβάμαι λίγο αλλα μαλλον αγχώνομαι άδικα
 
Αν δώσω το όνομα του τραπεζικού μου λογαριασμου υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι; Δεν ξέρω φοβάμαι λίγο αλλα μαλλον αγχώνομαι άδικα
Τι μπορεί να γίνει εκτός από το να σου καταθέσει λεφτά; :)
 
Τι μπορεί να γίνει εκτός από το να σου καταθέσει λεφτά; :)

Ναι εντάξει τίποτα απλά εγώ φοβάμαι πολύ τις συναλλαγές μέσω κάρτας ή τραπεζικού λογαριασμού και γιαυτό το μυαλό μου πάει συνέχεια στο κακό :)
 
συναλλαγές μέσω κάρτας ή τραπεζικού λογαριασμού
Είναι δύο διαφορετικά πράγματα. Δίνοντας τον λογαριασμό και το όνομά σου δεν κινδυνεύεις. Μόνο κατάθεση μπορεί να σου κάνει κάποιος.
 
Είναι δύο διαφορετικά πράγματα. Δίνοντας τον λογαριασμό και το όνομά σου δεν κινδυνεύεις. Μόνο κατάθεση μπορεί να σου κάνει κάποιος.

Εντάξει ευχαριστώ και πάλι :D👍
 
Και ποιο είναι το συμπέρασμα; Ότι δεν μπορείς να απαιτείς κάτι χωρίς να το έχεις ζητήσει καν! Στην αρχή φοβόσουν να μιλήσεις με τον ιδιοκτήτη και τελικά ο καταστηματάρχης ήταν ευγενέστατος και έγινε και η δουλειά σου! Μπράβο! 😉
 

Σχετικά θέματα

Back
Top