Γενικά Μπεττούλα & Μπάρνι (amazons) μιλανε και τραγουδανε

Φοίβος

PB Supporter
Εγγραφή
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
16.352
Πόλη
Βικτώρια
Σημερινο βιντεακι απο τα μωρα (για εμενα μαλλον παντα θα ειναι τα μωρα) :D που μιλαμε και τραγουδαμε

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
α😀 τρελαίνομαι που κάνουν τις άριες ταυτόχρονα και χορεύουν κιόλας! Είναι τρέλα! Δεν νομίζω να κάνεις τίποτα άλλο όλη μέρα αλλά να ασχολείσαι με ΤΑ μωρά! 😉
Να τα χαίρεσαι Ανέστη! Φτου φτου φτου!

Μόνο που πάλι δεν τα ξεχωρίζω ποιο είναι ποιο! 😛
 
Σας ευχαριστω πολυ, τα χαιρομαστε αλλα ευχομαι να ειχα περισσοτερο χρονο να περναω μαζι τους καθημερινα. Αλλα να που πρεπει να δουλευουμε για να εχουν να τρωνε κι αυτα. :D
Μόνο που πάλι δεν τα ξεχωρίζω ποιο είναι ποιο! 😛

Αριστερα ειναι ο Μπαρνι και δεξια η Μπεττουλα. 😉
 
Αυτα που ειδαμε στο τελειο βιντεο :) μπορουν να τα κανουν και τα Budgie;
 
βαλθηκες για αλλη μια φωρα να μας πεθανεις! αυτα ειναι πουλια να τα βοουτησεις στα χερια σου και να τα τρελανεις στα φιλια! Χιλια μπραβο Ανεστη ειναι λιγα για οτι κανεις γιαυτα τα πουλακια:)
 
Μπράβο Ανέστη! Εκπληκτικά τα μωρά σου! 🙂
 

Χθεσινο βιντεακι που τα μωρα (δεν ειναι πια και πολυ μωρα😛) τραγουδουν "κουνια μπελα" και φωναζουν τη Σάμερ το γιόρκι.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Σάμερ έλα να φάμε χα χα πάντως η τσούπρα είναι πιο ομιλητική :)
 
Ανέστη ζηλεύω...

Koντα εισαι, ελα να τους δεις, μολις δουν κοσμο λυσσανε να κανουν επιδειξη και λενε οτι ξερουν και δεν ξερουν.🙄

Σάμερ έλα να φάμε χα χα πάντως η τσούπρα είναι πιο ομιλητική :)

Ετσι ειναι Μαρια. Βεβαια ειναι και με τις ωρες τους, ο,τι ξερει ο ενας ξερει και ο αλλος απλα η Μπεττυ ειναι πιο φλυαρη.
smilie_girl_035.gif
 
Koντα εισαι, ελα να τους δεις, μολις δουν κοσμο λυσσανε να κανουν επιδειξη και λενε οτι ξερουν και δεν ξερουν.🙄
Κάπως θα γίνει... Θα βρούμε την άκρη και θα έρθω
 
Κλαίω με το "Καμάαααρι μου! Ομορφιάααα μου!" 😀 να τα χαίρεσαι τα μωρά σου Ανέστη! Για όλους μας θα είναι πάντα ΤΑ απόλυτα μωρά! Η Μπέττυ είναι θηλυκό, με ό,τι σημαίνει αυτό! 😛
 
Είναι καταπληκτικά πουλιά! τι να πιάσω και τ ν΄αφήσω, την ομορφιά τους; Τον τρόπο που ''ταΐστηκαν'' και μεγάλωσαν; Την εκπαίδευση τους;
Να τα χαίρεστε Ανέστη, έχετε κάνει καταπληκτική δουλειά👍
Δώσε φιλιά στη Φοίβη, καιρό έχουμε να τους δούμε αυτήν και τον... Δράκουλα😛
 
Σισσυ καλα ειναι και οι γονεις. Τελειωνουν σιγα σιγα την πτεροροια τους ενω τα μωρα τελειωσαν ηδη την πρωτη τους κανονικη πτεροροια. :)

Ειδα ενα ασχημο ονειρο χθες βραδυ και ξαγρυπνησα μετα απο αυτο. Αφου λεει με ρημαξε στις δαγκωνιες ο δρακουλας καταφερε κι εφυγε. 😡 Εγω μεσα στα αιματα και τα νευρα του ειπα κιολας "στο καλο" καθως πετουσε μακρια :D. Περασε μια μερα και επειτα γυρισε πισω απο τις φωνες της Φοιβης. Τον επιασα λεει κι αφου με ξαναδαγκωσε τον εβαλα πισω στο κλουβι.
 
... Ειδα ενα ασχημο ονειρο χθες βραδυ και ξαγρυπνησα μετα απο αυτο. Αφου λεει με ρημαξε στις δαγκωνιες ο δρακουλας καταφερε κι εφυγε...
Τα άγχη και οι έννοιες μας, βγαίνουν στον ύπνο, προ ημερών κι εγώ έβλεπα πως έφυγε το Μαριόνι... 😀
 
Τα άγχη και οι έννοιες μας, βγαίνουν στον ύπνο, προ ημερών κι εγώ έβλεπα πως έφυγε το Μαριόνι... 😀

Μωρε απ'ολα τους αυτος ο βρυκολακας βρηκε να 'ρθει στον υπνο μου; 🙄
 
Back
Top